Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Netflix’te mi?

02.09.2022
95
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Netflix’te mi?

Orta Dünya’ya geri dönme zamanı geldi. Bunu Netflix aboneliğinizle yapabilir misiniz? Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri nerede yayınlanıyor?

Yüzüklerin Efendisi serisinin duyurulmasından bu yana neredeyse beş yıl geçtiğine inanabiliyor musunuz? Pandemi yardımcı olmadı, ancak bu, geliştirme süresi boyunca ihtiyaç duyulan bir dizi ve ilk bölümler hayal kırıklığı yaratmıyor.

Evet, ilk iki bölüm çoktan çıktı. Kalan bölümler haftalık olarak yayınlanacak. Şimdi büyük soru, onu nerede yayınlayabilirsiniz? Bu Netflix’te olan bir dizi mi? Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri hiç Netflix’e gelecek mi?

Yüzüklerin Efendisi dizisi Netflix’e gelmiyor

Netflix aboneleri için çok kötü haberlerimiz var. Bu, aboneliğinizle izlenebilecek bir dizi değil. Başka bir akış platformuna gitmeniz gerekecek.

Yeni seri bir Amazon Orijinal Serisidir. Tüm bölümler Prime Video’da olacak ve ilk iki bölüm zaten orada yayınlanacak. Bölümler, final yayınlanana kadar her hafta Cuma/Perşembe günleri gece yarısı ET/21:00 PT’de çıkıyor.

Büyük bir şey olmadıkça Netflix’in şovu bitirmesinin hiçbir yolu yok. Amazon’un tamamen kapanmasından ve Netflix ile birleşmesinden bahsediyoruz. Dürüst olmak gerekirse, bunun yakın zamanda olacağını düşünüyor muyuz? Asla “asla” demeyin, ancak iki şirketin her ikisinin de başarısını göz önünde bulundurarak birleştiğini görmemiz pek olası değil.

Digital’e gelme ihtimali de yok. Amazon’un orijinal içeriğini Digital’de yayınlaması mantıklı değil, bu yüzden tek seferlik satın alamazsınız. Alışveriş için Amazon Prime’ınız var, bu yüzden Prime Video’nuz olacak, değil mi?

Filmlerin tekrar Netflix’e gelme olasılığı her zaman vardır.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’ni haftalık olarak Prime Video’da izleyin.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.