Heartbreak High 2. sezon: Netflix’te başka bir sezon olacak mı?

01.10.2022
180
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Heartbreak High 2. sezon: Netflix’te başka bir sezon olacak mı?

Heartbreak High’ın ilk çıkışından bu yana neredeyse üç hafta geçti, ancak gösterinin hayranları şimdiden başka bir sezon için acıktı.

Aynı adı taşıyan 1994 Avustralya dizisine dayanan Heartbreak High, 14 Eylül 2022’de ekranlarımıza geldi ve eğer bizim gibiyseniz, muhtemelen “cesur” ve son derece bağımlılık yapan gençlerin sekiz bölümünü çoktan bitirdiniz. drama. Dolayısıyla birçoğunun geleceğe bakıp Heartbreak High 2. sezonunun ufukta olup olmadığını merak etmesi şaşırtıcı değil.

Netflix’in hit dizisi Sex Education ve Never Have I Ever arasında bir parça olan gençlik draması, Hartley Lisesi öğrencilerini ve öğretmenlerini “ırksal gerilimlerde gezinirken, cinselliklerini, lise aşklarının iniş çıkışlarını keşfederken, ve diğer her türlü gençlik kaygısı”.

Heartbreak High’daki en son güncellemeyi ve Hannah Carroll Chapman tarafından yaratılan yeniden başlatılan dizinin Netflix’te ikinci sezon için geri dönüp dönmeyeceğini öğrenin.

Heartbreak High 2. sezon: Dizi yenilendi mi yoksa iptal mi edildi?

Bu sürpriz olmayabilir, ancak dizinin Netflix tarafından yenilenmesini gerektirecek kadar şey yapıp yapmadığını bilmek için henüz çok erken. Yani şu anda ikinci sezonla ilgili bir haber yok.

Akış devindeki çoğu orijinal şovda olduğu gibi, yenileme, derecelendirmelere ve genel tepkiye bağlıdır. Yayınlandığı haftanın ardından Heartbreak High, Netflix’in en iyi 10 dizi listesine girmeyi başardı ve Medya Haftası’na göre, dizi 18.250.000 saatin üzerinde izlenme sayısıyla “Netflix’te dünya çapında en çok izlenen 6. dizi” oldu. Piyasaya sürülmesinin ilk haftası, bu yüzden oldukça olumlu görünüyor, ancak bu hala yeterli olmayabilir.

Şu anda sadece oturup yayıncıdan önümüzdeki birkaç hafta içinde gelecek olan resmi güncellemeyi beklememiz gerekiyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.