Birimiz Yalan Söylüyor’un 3. sezonu ne zaman Netflix’te olacak?

03.12.2022
31
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Birimiz Yalan Söylüyor’un 3. sezonu ne zaman Netflix’te olacak?

Birimiz Yalan Söylüyor (One of Us is Lying)’in ikinci sezonu dünya çapında (ABD hariç) Netflix’te yayınlandı ve 3. sezon için geri dönüp dönmeyeceğimizi merak ediyor olabilirsiniz. Şimdilik geleceği bilinmiyor.

Birimiz Yalan Söylüyor (One of Us Lying), Ekim 2021’de Peacock’ta haftalık olarak yayınlanan ve Ekim 2022’de art arda 2. Sezon için geri dönen gençlere yönelik gizem gerilim dizisidir. Ardından, birkaç hafta sonra tüm uluslararası bölgelerde Netflix’e geldi ve burada bir olarak sınıflandırıldı. Netflix Orijinal.

Bayview Five noktaları birleştirdiğinde Simon Says’ın kimliğinin ortaya çıkmasıyla 2. Sezon mutlu bir sona (spoiler uyarısı) gelirken, şovun gelecekte gidebileceği pek çok yön var.

Şovun yaratıcısı, TVLine ile konuşurken yeniden canlanma ümidini dile getirdi.

Erica Saleh onlara, “Bayview yüzeyinin altında gizlenen daha derin şeytan, 3. Sezonda keşfetmekten gerçekten heyecan duyduğum bir şey.”

Birimiz Yalan Söylüyor 3. sezon onayını aldı mı?

2. sezondan farklı olarak (1. sezon Netflix’e eklenmeden önce yenilendi), One of Us is Lying’in geleceği hakkında resmi bir uyarı beklememiz gerekiyor.

Birimiz Yalan Söylüyor söz konusu olduğunda, ilk etapta yenilemek gerçekten Netflix’e bağlı değil. Nitekim yukarıda da belirttiğimiz gibi Netflix kısaca Birimiz Yalan Söylüyor’un uluslararası distribütörüdür.

Şimdi, dürüst olmak gerekirse, Peacock şovlarını 2. sezonun ötesinde yenilemek için en iyi rekora sahip değil.

NBC Universal ve Peacock üçüncü sezonu atlamaya karar verirse, Netflix devreye girebilir ve şovu üçüncü sezon için kaydedebilir. Bu, son zamanlarda Girls5eva ile yaptığı bir şey, ancak bu durumda Netflix, uluslararası haklara ve görüntüleme verilerine önceden sahip değildi.

Veri görüntülemeden bahsetmişken, 1. sezon Netflix’in en iyi 10 veri sitesi arasına girerken, 2. sezon henüz bunu yapmadı.

FlixPatrol, dizinin Avrupa genelinde iyi gittiğini ve ilk 10’dan ayrıldıktan sonra büyük bir düşüş görmediğini öne sürüyor.

Elimizden geldiğince Birimiz Yalan Söylüyor’un geleceği hakkında sizi bilgilendireceğiz, ancak o zamana kadar heyecanlıysanız ve Netflix’te bir sezon daha yayınlanmasını istiyorsanız yorumlarda bize bildirin.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.