Fauda’nın 4. Sezonu, Netflix Küresel Yayın Tarihini Ocak 2023 Olarak Belirledi

03.12.2022
20
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Fauda’nın 4. Sezonu, Netflix Küresel Yayın Tarihini Ocak 2023 Olarak Belirledi

Fauda, ​​Netflix kitaplığının gizli mücevherlerinden biridir ve Lior Raz ile Avi Issacharoff’u yalnızca Netflix ile çalışmaya iten şeydir. Fauda’nın dördüncü sezonu, 3. sezonun dünya çapında hizmete girmesinden iki yıldan fazla bir süre sonra, 2023’te yolda. İşte bilmeniz gerekenler.

Dizi, IMDb’de hala 8.3 / 10 olan şovla güçlü eleştiriler almaya devam ediyor. Aynı zamanda dünya çapında nispeten iyi oynuyor, ancak Amerika Birleşik Devletleri’nde özellikle iyi bir takipçisi var.

İsrail merkezli diziye aşina değilseniz, denemeye karar verirseniz bekleyebileceğiniz şeyler burada.

Fauda, ​​”İsrail-Filistin çatışmasının iki taraflı hikayesini anlatan bir aksiyon dizisidir. Gizli görevdeki bir İsrail ajanı, öldürdüğünü sandığı bir Filistinli militanı avlamak için emekliliğinden döner ve kaotik bir olaylar zincirini başlatır.

Fauda 1. Sezon ilk olarak 2016’da Netflix’te yayınlandı ve sonraki sezonlar bundan sonra iki yılda bir 2018 ve 2020’de geliyor.

Dizinin Netflix’teki başarısı, Lior Raz ve Avi Issacharoff’u Netflix ile özel ilk bakış anlaşmaları yapmaya yöneltti. Netflix için Fauda dışındaki ilk büyük başlıkları Hit & Run’dı ve ne yazık ki hizmete girmesinden haftalar sonra iptal edildi.

Fauda 4. sezon için yenilendi mi?

Fauda’nın yenilenmesine gelince, çoğu bölgede bir Netflix Orijinali olmasına rağmen aslında Netflix yüzünden değil. İsrail televizyon ağı YES, Fauda’nın ana distribütörüdür, Netflix ise sadece uluslararası dağıtıma sahiptir.

Herhangi bir resmi açıklamadan önceki kaynaklara göre, dördüncü sezonun olacağı kesin görünüyordu. İsrail Hayom bildirdi (tercüme):

“Dizi yaratıcısı Avi Issacharoff geçen hafta, gizli çetenin olay örgüsünü takip eden aksiyon-gerilim dizisi için dördüncü sezon üzerinde çalıştıklarını duyurdu.”

14 Eylül 2020’de nihayet resmi Fauda Facebook sayfası aracılığıyla dördüncü sezonun geri döneceğini öğrendik. Bir mesajda, “Hepimizin beklediği haber! Fauda 4. sezon için geri dönecek! Güle güle ! “.

Ocak 2022’de Fauda 4. sezonunu ilk kez gördük. Lucifer oyuncusu Inbar Lavi’nin (Netflix dizisinde Eve’i oynayan) yeni sezonda yer alacağını özellikle ortaya koyuyor.

Fauda 4. sezon ne zaman Netflix’te olacak?

Temmuz 2022 ile Eylül 2022 arasında Yes Oh’da yayınlanacak olan dizi, Ocak 2023’te Netflix’te yayınlanacak.

Ynet News’e göre Netflix’teki şu anki çıkış tarihi 20 Ocak 2023.

Şimdilik sahip olduğumuz tek şey bu. Fauda’nın geleceği hakkında daha fazla şey öğrendikçe bu gönderiyi güncel tutacağız. Netflix’te başka bir sezonu dört gözle bekliyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.