Ratched sezon 2, Haziran 2022’de Netflix’e gelmiyor

29.05.2022
140
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Ratched sezon 2, Haziran 2022’de Netflix’e gelmiyor

Ratched 2. sezon Haziran 2022’de Netflix’e gelmiyor!

Ken Kasey’nin 1962 tarihli romanı One Flew Over the Cuckoo’s’dan uyarlanan Netflix’in sürükleyici gerilim filmi Rached’de sadist Hemşire Mildred Rached (Amerikan Korku Hikayesi mezunu, parlak Sarah Paulson tarafından canlandırılmıştır) ile son görüşmemizden bu yana mutlak bir yaş gibi geliyor. Yuva — … ve bu muhtemelen olduğu için!

Dizi ilk kez Eylül 2020’de Netflix’te gösterime girdi ve izleyiciler arasında büyük bir hit oldu ve hatta dört prime-time Emmy Ödülü’ne aday gösterildi! Netflix’e göre Ratched, yayınlandığı tarihten itibaren 28 gün içinde tüm dünyada 48 milyon hanenin gösteriyi izlemesiyle “2020’nin en çok izlenen dizi başlangıcı” oldu. Bu nedenle, yayıncının çıkışından hemen sonra ikinci bir sezon sipariş ettiğini duyurması şaşırtıcı değil. Ancak, neredeyse iki yıl sonra, hala bize söz verilen yeni bölümlerin yayınlanmasını bekliyoruz.

Peki serbest bırakılmasını engelleyen nedir? Ve sonunda Ratched 2. sezonu NE ZAMAN izleyeceğiz? Sürükleyici drama dizisiyle ilgili en son güncellemeyi aşağıdan öğrenin!

Ratched 2. sezon çıkış tarihi var mı?

Ne yazık ki, şu an için Netflix, Ratched 2. sezonun tam olarak ne zaman geri döneceğini henüz açıklamadı. Serinin henüz sizinle paylaşabileceğimiz resmi bir çıkış tarihi yok, evet, biliyoruz ki oldukça hayal kırıklığı yaratıyor. Ancak, dizinin devamının onaylandığı ve şu anda IMDb’de 10 yeni bölüm listelendiği için rahat olun.

Beklemenin tam olarak ne olduğunu bilmesek de, Sarah Paulson ve Ryan Murphy’nin büyük talep gördüğü göz önüne alındığında, programlarını ve devam filmini çekme fırsatlarını etkileyebileceğine inanıyoruz. Tabii ki, bu sadece bir varsayım ve perde arkasında başka bir şeyler oluyor olabilir, ancak ne yazık ki Netflix’in diziyle ilgili herhangi bir resmi güncelleme yapmasından bu yana adil bir süre geçti.

Ancak, bu yakında değişebilir! Birçoğunun bildiği gibi, Netflix’in 2022 Geeked Haftası yaklaşıyor ve beş günlük etkinlik sırasında flama, şovlarının geleceği söz konusu olduğunda oldukça büyük bombalar atma eğiliminde! Bu nedenle, ilgili daha fazla güncelleme için tekrar ayarlamanız gerekecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.