Tulsa King’de Bad Face kimdir? Onu Kim Oynuyor?

20.11.2022
10
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Tulsa King’de Bad Face kimdir? Onu Kim Oynuyor?

Paramount+’nın ‘Tulsa King’i , Dwight “The General” Manfredi’nin ( Sylvester Stallone ) öyküsünü konu alan , suç ve Western türlerinin benzersiz bir karışımıdır. Suçlu ailesi , New York mafya capo’yu söz konusu kasabaya sürgüne gönderir . Dwight, Tulsa’da çetenin nüfuzunu genişletme ve yeni bir suç imparatorluğu kurma gibi çetin zorluklarla karşı karşıyadır. Aynı zamanda, Dwight geçmişiyle yüzleşmeli ve görüşmediği kızıyla ilişkisini düzeltmelidir.

Dwight’ın iri yapısı, duygusal derinliği ve zorlu doğası göz önüne alındığında, dizinin kahramanı için eğlenceli düşmanlar yaratması gerekecek. İkinci bölüm, Bad Face’in tanıtımıyla aynı ipucunu veriyor. Bad Face ve ‘Tulsa King’de onu oynayan aktör hakkında daha fazla ayrıntı arıyorsanız, bilmeniz gereken her şey burada! ÖNCEKİ SPOİLER!

Kötü Yüz Kimdir?

‘Center of the Universe’ başlıklı ‘Tulsa King’in ikinci bölümü, ana karakter Dwight “The General” Manfredi’nin yaşadığı yeni kelimeyi inşa etmek için kaliteli zaman harcıyor. Bölüm, Dwight’ın Bodhi’nin tedarikçisiyle bir görüşme ayarladığını görüyor. Dwight, Bodhi’nin marihuana dağıtım dükkanında bir hisse talep etti, ancak işi hızla ölçeklendirmek ve küçük kasabadaki yeni suç ekibi için büyük bir gelir kaynağı haline getirmek istiyor. Sonuç olarak Bodhi, Dwight ve Tyson’ı marihuana tedarikçisi Jimmy’nin çiftliğine götürür.

Çiftlikte Dwight, Jimmy’nin korumalarından biri olan Bad Face ile tanışır. Bad Face, Jimmy’nin kuzenidir ve onun sağ kolu olarak çalışır. Kendini çiftliği koruma işine şiddetle adamıştır ve ilk karşılaşmalarında Dwight’ı tehdit eder. Bad Face uzun boylu ve tehlikeli olduğunu ima eden huysuz bir çizgisi var. Ayrıca Bodhi, Dwight’ı Bad Face’in oluşturduğu tehdit konusunda da uyarır. Sonuç olarak, Dwight ve Bad Face’in ilk etkileşimi, her iki adam da birbirini taciz ederken sözlü bir tartışmaya dönüşür. Bad Face, Oklahoma’dan bir yerli Amerikan kabilesine ait ve bu onu yabancılardan, özellikle de Dwight gibi büyük şehir sakinlerinden bıktırıyor. Bu nedenle, Dwight’a güvenmez ve hemen mafya capo’yu tehdit eder.

Bad Face’i Kim Oynuyor?

Bad Face ilk olarak dizinin ikinci bölümünde rol alan aktör Jonathan Joss ile karşımıza çıkıyor. Joss 1965’te doğdu ve Teksas, San Antonio’da büyüdü. The Lady of the Lake Üniversitesi’nden Tiyatro Sanatları bölümünden mezun oldu ve 90’lı yıllarda oyunculuğa adım attı. Joss, “Walker, Texas Ranger”, “ER” ve “Charmed” gibi hit şovlarda tekrar eden ve konuk oyuncu olarak öne çıkarak öne çıktı. Joss’un en unutulmaz performanslarından biri, ‘King of the Hill’ animasyon dizisindeki John Redcorn rolündeki seslendirmesidir.

Joss’un daha yeni çalışmaları arasında, suç drama dizisi ‘ Ray Donovan’da Lou olarak görünmesi yer alıyor . Ayrıca ‘Dördüncü Türden Kaçırma’, ‘Sonsuza Kadar Tasfiye’ ve ‘ Muhteşem Yedili ‘ gibi popüler filmlerde rol aldı . Bazı izleyiciler aktör Ken Hotate’i 2009’dan 2015’e kadar yayınlanan hit sitcom ‘ Parklar ve Rekreasyon’dan tanıyabilir. Joss’un karakteri gibi, aktörün kendisi de Kızılderili kökenlidir ve performansına özgünlük ve dizinin oyuncu kadrosuna çeşitlilik katar.

Devamını Oku: Tulsa King’de Manny Kimdir? Fennario Çiftliği Gerçek Bir Yer mi?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.