Cennete Hoş Geldiniz 2. sezon yayın güncellemeleri Eden’e Hoş Geldiniz: Başka bir sezon olacak mı?

20.11.2022
48
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Cennete Hoş Geldiniz 2. sezon yayın güncellemeleri Eden’e Hoş Geldiniz: Başka bir sezon olacak mı?

Cennete Hoş Geldiniz şu anda Netflix’te yayınlanıyor! Pek çok kişi, ilk sezonun tamamını çoktan tamamladı ve gerilim dizisinde olan her şeye inanamıyor. Şimdi, olası bir Welcome to Eden 2. sezonuyla ilgili güncellemeleri her yerde arıyorlar. Başka yere bakmayın! Potansiyel bir ikinci taksit hakkında bildiğimiz her şeyi hemen aşağıda paylaştık. Cennete Hoş Geldiniz 2. sezon yayın güncellemeleri Eden’e Hoş Geldiniz: Başka bir sezon olacak mı?

Eden’e Hoş Geldiniz, Joaquín Górriz ve Guillermo López Sánchez tarafından yaratılan ve yazılan bir İspanyol gerilim dizisidir. Daniel Benmayor ve Menna Fité tüm bölümleri yönetti ve gösterinin yapımcılığını Brutal Media yaptı. Gizli bir adada yeni bir içecek markası tarafından düzenlenen özel bir partiye davet edilen dört genç yetişkin hakkındadır. Ancak genç yetişkinler, ziyaret etmek üzere oldukları adanın karanlık sırlar içerdiğinden habersizdir. Eğlenceli bir macera olarak başlayan olay, misafirler için tam bir kabusa dönüşür.

İyi bir oyuncu kadrosunda Belinda Peregrín, Berta Vázquez, Amaia Aberasturi, Amaia Salamanca, Lola Rodríguez, Sergio Momo, Begoña Vargas, Ana Mena ve diğer birçok yetenekli oyuncu yer alıyor.

Aşağıda, Welcome to Eden 2. sezon hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız!

Cennete Hoş Geldiniz kaç sezon var?

Yeni orijinal dizinin yalnızca bir sezonu var ve Netflix’te yayınlanabiliyor. İlk sezon, 36-46 dakika arasında değişen bölüm süreleri olan sekiz bölümden oluşuyor.

Cennete Hoş Geldiniz 2. sezon olacak mı?

6 Mayıs itibarıyla Netflix, gerilim filmini ikinci sezon için yenilemedi. Bu şaşırtıcı değil çünkü Netflix’in bir şovu, özellikle yeni şovları, ilk kez yayınlandığı gün yenilemesi sık değildir. Bir şovun galasından sonra yayıncının bir şovun kaderi hakkında karar vermesi genellikle bir ay kadar sürer. Netflix’in bir diziyi yenileme veya iptal etme kararında rol oynayan birçok faktör var ancak ana faktörlerden biri izleyici sayıları. Yeterli sayıda insan ilk sezonu izler ve izlerse, yayıncı ek bir taksit için izin verebilir.

İlk sezon tonlarca cevapsız soruyla sona erdi, bu yüzden kesinlikle anlatacak daha çok hikaye var. Ne yazık ki, Welcome to Eden’ın Netflix’te nasıl çalıştığını görmek için bir süre daha beklememiz gerekecek. Parmaklar çarpıştı, 2. sezona Hoş Geldiniz!

Cennete Hoş Geldiniz 2. sezon sürüm güncellemelerine hoş geldiniz

Yenileme olmadan, Netflix’e tam olarak ikinci bir sezonun ne zaman gelebileceğini anlamayı zorlaştırıyor. Ancak, en iyi yayın tarihi tahminimiz 2023 veya 2024 olabilir. Şov yenilenirse, ikinci sezonun ne zaman yayıncıya gelebileceği konusunda daha iyi bir fikrimiz olacak.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.