Elite’in Claudia Salas yaşı, Instagramı, boyu, ilişki durumu, rolleri

20.11.2022
39
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Elite’in Claudia Salas yaşı, Instagramı, boyu, ilişki durumu, rolleri

Claudia Salas, Elite’te Rebeka “Rebe” Parrilla de Bormujo Ávalos’u oynamasıyla tanınan Madrid’li İspanyol bir aktris. Henüz Elite 6. sezonda olup olmayacağı belli olmasa da, Elite dizisinin 5. sezonuna geri dönecek.

Claudia bir süredir dizide, 2. sezonda daha küçük bir rolle başlayarak sonraki sezonlarda rolü kısa sürede genişledi. Dizideki en popüler karakterlerden birini oynuyor ve hatta birkaç Elit Kısa Öyküde yer aldı.

Rebe hayranıysanız veya Claudia’yı seviyorsanız, bu Cuma Netflix’te yayınlanması planlanan Elite 5. sezona girerken onun hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz.

Aşağıda yaşı, boyu, ilişki durumu ve diğer bazı projeleri ve rolleri dahil olmak üzere onun hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız!

ELITE (Soldan Sağa) MARTINA CARIDDI, ÉLITE’in 05. bölümünde MENCÍA rolünde, CLAUDIA SALAS REBECA rolünde.

Claudia Salas yaşı

23 Temmuz 1994 doğumlu Claudia şu anda 27 yaşında ve burcu Aslan.

Claudia Salas’ın yüksekliği

Claudia oldukça uzun, yaklaşık 173 cm boyunda.

Claudia Salas

Elite’te geçirdiği yıllar boyunca Claudia, büyük bir sosyal medya takipçisi topladı. Şu anda Instagram’da @claudiasalas_ adresinden takip edebileceğiniz 4.8 milyondan fazla takipçisi var. Claudia genellikle sosyal medya hesabında ayda en az birkaç kez paylaşımda bulunur.

Claudia Salas ilişki durumu

TVGuideTime’a göre Claudia, Juan Ramon Molin ile bir ilişki içinde, ancak hala birlikte olup olmadıkları belli değil. Bu ilişki sadece söylenti.

Claudia Salas rolleri

Elite’in yanı sıra Claudia, The Plague’da oynadığı biliniyor. Daha sonra 2022 korku filmi Piggy ve yaklaşmakta olan İspanyol dizisi La Ruta’da görünecek. Aynı zamanda Maybelline kozmetiklerinin elçisidir.

Elite sezon 5, 8 Nisan Cuma günü Netflix’te yayınlanmaya başlıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.