Thor: Love and Thunder Netflix’te yayınlanıyor mu? (nereden yayın yapılır)

08.07.2022
97
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Thor: Love and Thunder Netflix’te yayınlanıyor mu?  (nereden yayın yapılır)

Bu hafta sonu, en yeni Marvel filmi sinemalara geliyor. Thor: Love and Thunder, Chris Hemsworth’un baş rolüne geri döndüğünü, Tessa Thompson’ın Valkyrie rolünü yeniden canlandırdığını ve Natalie Portman’ın da Jane Foster olarak geri döndüğünü görüyor.

Hayranlar, hemsworth ile yönetmen Taika Waititi arasındaki bir sonraki işbirliğini, bir önceki filmleri Thor: Ragnarok’un yaygın olarak Thor filmlerinin en iyisi olarak kabul edilmesinden bu yana hevesle bekliyorlar.

Yeni filmin gişede önemli bir sıçrama yapması bekleniyor, çünkü geri dönen kadroya filmin kötü adamı Gorr the God Butcher rolüyle zaten mükemmel eleştiriler alan Christian Bale gibi franchise yeni gelenleri de katıldı. Jaime Alexander da Lady Sif rolüne geri dönüyor ve Russell Crowe Zeus’u oynuyor.

Filmi izlemek isteyenler muhtemelen nerede yayınlanacağını bilmek için can atıyorlar, tüm detayları öğrenmek için okumaya devam edin!

Thor: Love and Thunder Netflix’te yayınlanıyor mu?

Hayır, dördüncü Thor filmi Netflix’te yok ve platformda olmayacak. Netflix ve Disney arasındaki ilişki günümüzde mevcut değil, bu nedenle filmin yakın zamanda Netflix’te yayınlanmasını beklemeyin.

Thor: Love and Thunder nerede izlenir

Şu anda filmi izleyebileceğiniz tek yer sinemalardır. Thor: Love and Thunder bugün 8 Temmuz’da ülke çapında açılıyor.

Thor: Love and Thunder ne zaman Disney+’ta olacak?

Bir Marvel filminin sinemalardan Disney+’a geçmesi için geçen süre dalgalanır. Eternals ve Shang-Chi gibi filmler vizyona girdikten 68-70 gün sonra geldi, ancak Doctor Strange: Multiverse of Madness sadece 47 gün sürdü.

Thor: Love and Thunder Doctor Strange’in gidişatını takip ederse, bu Ağustos gibi erken bir tarihte Disney+’ta yayınlanmaya başladığını görebiliriz. Aksi takdirde, bu sonbaharda biraz daha geç olabilir. Şu anda kesin olarak söylemek zor.

Yeni Thor’u sinemalarda görmek için sabırsızlanıyor musunuz?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.