Boo, Bitch 2. sezon sürüm güncellemeleri: Başka bir sezon olacak mı?

08.07.2022
69
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Boo, Bitch 2. sezon sürüm güncellemeleri: Başka bir sezon olacak mı?

Cadılar Bayramı olmayabilir, ancak Netflix bu yaz bir hayaleti serbest bırakıyor. To All the Boys yıldızı Lana Condor’un başrolde yer aldığı Boo, Bitch 8 Temmuz’da Netflix’te başlıyor ve yeni gençlik komedi dizisi genç bir hayalete odaklanıyor. Ama bekleyin… Boo, Bitch 2. sezon için bu ne anlama geliyor?

Boo, Bitch, üniversiteye gitmeden önce gerçekten yaşama zamanının dolabileceğini fark eden bir duvar çiçeği olan lise son sınıf öğrencisi Erika Vu’yu takip ediyor. O ve en iyi arkadaşı Gia (Zoe Colletti), hikayelerini değiştirmeye ve serbest bırakmaya karar verirler. Ancak bir partiden sonraki sabah Erika onun bir hayalet olduğunu keşfeder.

Komedi dizisi kulağa karanlık bir öncül gibi gelebilir (çünkü mizahın altında kalıyor), ama Boo, Bitch ilginç şakalar ve gerçeküstü hikayelerle birlikte sizi güldürecek. Sonuçta, Erika’yı alan 18 tekerlekli bir kamyonun çarptığı bir geyik.

Sekiz bölümlük dizinin tüm kıvrımlarını ve dönüşlerini izlediğinize göre, Lana Condor’u Boo, Bitch 2. sezon için Netflix’te tekrar görüp göremeyeceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Gelecek hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey burada. serinin.

Boo, Bitch 2. sezon olacak mı?

Dizinin galası itibariyle Netflix, Boo, Bitch’i sınırlı bir dizi olarak belirledi, yani ikinci bir sezonun olması pek olası değil. Ek olarak, sekiz bölümün sonu başka bir sezon kurmadı ve hikayelerin her birini kapanışla tamamladı.

Elbette geçmişte ağların ve akış hizmetlerinin kritik alım ve görüntüleme başarısına dayalı olarak bir dizinin sınırlı dizi olma kararını tersine çevirdiği durumlar olmuştur. Sadece HBO’nun Big Little Lies’ına bakın.

Ancak, Boo, Bitch 2. sezon, sınırlı dizi sicili göz önüne alındığında Netflix için bir öncelik olacak gibi görünmüyor. The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window potansiyel bir 2. sezon hikayesi oluşturdu, ancak Netflix, hit sınırlı diziden daha fazlasını takip etmedi.

Bir antoloji ya da sadece bir ve bitmiş sınırlı bir dizi olabilir, Lana Condor’un oynadığı dizi için geleceğin neler getireceğini bekleyip görmemiz gerekecek. Ne olursa olsun, bunlar bir filmmiş gibi tekrar izlenmeye değer sekiz bölüm.

Boo, Bitch’i şimdi Netflix’te izleyin.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.