Stranger Things 4. sezon kadrosu: Yeni ve geri dönen oyuncularla tanışın

14.06.2022
75
Okuma Süresi: 15 dakika
A+
A-
Stranger Things 4. sezon kadrosu: Yeni ve geri dönen oyuncularla tanışın

Sonunda Stranger Things 4. sezon galasına sadece birkaç gün kaldı! Bağımlılık yapan bilim kurgu serisinin devamı için neredeyse üç yıldır bekliyoruz ve favori karakterlerimize ne olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz. Stranger Things 4. Sezon Oyuncuları Yeni Katılan Oyuncular.

Stranger Things 4. sezon kadrosunun çoğu oyuncu kadrosuna geri dönüyor ve bazı heyecan verici eklemeler de var. Bir dizinin her yeni sezonunda olduğu gibi, hikayede bir tür rol oynayacak yeni karakterlerle tanışacağız. Zaten alay konusu olan Eddie Munson’ı (Joseph Quinn) ve Robert Englund’un ürkütücü karakteri Victor Creel’i tanımaktan heyecan duyuyoruz.

Stranger Things 4. sezon, şimdiye kadarki tüm sezonlardan daha büyük ve daha karanlık ve dizi ilk kez Hawkins, Indiana’nın dışına çıkarken işin içinde daha fazla karakter olacağını hayal etmeliyiz.

Aşağıdaki döküm dökümüne bir göz atın!

Stranger Things 4. sezon kadrosu geri döndü

Favorilerinizden birçoğu Stranger Things 4. sezon için geri döndü. Millie Bobby Brown, David Harbour, Winona Ryder, Finn Wolfhard, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Sadie Sink, Maya Hawke, Joe Keery, Natalia Dyer, Charlie Heaton, ve Cara Buono yeni sezon için dizinin müdavimleri olarak geri döndüler. Erica Sinclair’i canlandıran Priah Ferguson ve Murray Bauman’ı canlandıran Brett Gelman, dizinin düzenli kadrosuna yükseldi.

Stranger Things 4. sezon yeni oyuncu kadrosu

Aşağıda 4. sezon için yeni oyuncularımızla tanışın!

Stranger Things 4. sezon - Joseph Quinn

BROOKLYN, NEW YORK – 14 MAYIS: Joseph Quinn, 14 Mayıs 2022’de Brooklyn, New York’ta Netflix Brooklyn’de Netflix’in “Stranger Things” 4. Sezon Prömiyerine katılıyor. (Fotoğraf: Arturo Holmes/WireImage)

Stranger Things’de Eddie Munson rolünde Joseph Quinn

Eddie Munson, Hawkins Lisesi’ne giden yeni bir karakterdir. Dungeons & Dragons grubu The Hellfire Club’ın başkanı ve fragmana göre onun da bir gitarist olduğunu biliyoruz! TV Line onu şöyle tanımlıyor:

“Hawkins Lisesi’nin resmi D&D kulübü olan The Hellfire Club’ı yöneten cüretkar bir 80’lerin metal kafası. Onu anlamayanların nefret ettiği ve anlamayanların da sevdiği Eddie, kendisini bu sezonun gizeminin ürkütücü merkez üssünde bulacak.”

29 yaşındaki İngiliz aktör Joseph Quinn, Eddie’yi canlandırıyor.

Onu daha önce nerede gördün? Quinn hala geleceği parlak bir aktör, ancak kemerinin altında birkaç önemli rolü var. Game of Thrones’ta 7. sezon “The Spoils of War” bölümünde Koner adında bir asker olarak küçük bir rolü vardı ve 2018 filmi Overlord’da rol aldı. Muhtemelen en çok BBC dizisi Dickensian’da Arthur Havisham rolünü oynamasıyla tanınır.

Sıradaki ne? Quinn’in IMDb sayfasında yaklaşan bir rolü yok gibi görünüyor, ancak Stranger Things’de Eddie olarak ilk çıkışını yaptığında, yakında başka TV şovları ve filmler için seçileceğinden eminim!

Sosyal medya: Joseph Quinn kısa süre önce Instagram’a katıldı! Onu burada takip et.

Stranger Things 4. sezon - Eduardo Franco

Brooklyn, New York – 14 Mayıs: Eduardo Franco Netflix’in “Stranger Things” 4. sezon galasına 14 Mayıs 2022’de Brooklyn, New York’ta Netflix Brooklyn’de katılıyor.

Stranger Things’de Argyle rolünde Eduardo Franco

Argyle, Stranger Things’de en sevdiğiniz yeni karakter olabilir çünkü gerçekten komik görünüyor! Netflix onu şöyle tanıttı: “Jonathan’ın yeni BFF’si. Surfer Boy Pizza için lezzetli pizza turtalarını gururla sunan, eğlenceyi seven bir taş ustasıyız.” 27 yaşındaki aktör Eduardo Franco, Argyle’ı canlandırıyor.

Onu daha önce nerede gördün? Franco, Booksmart ve The Package komedilerinde, American Vandal ve Adam Ruins Everything dizilerinde rol aldı. Muhtemelen, onu zaten Netflix’te görmüşsünüzdür!

Sıradaki ne? Franco’nun IMDb sayfasına göre, henüz duyurulacak bir rolü yok gibi görünüyor. Ancak insanlar onu Stranger Things’de gördüklerinde, Quinn gibi Franco’nun da aranan bir aktör olacağından eminiz.

Sosyal medya: Franco’yu Instagram’da buradan takip edin!

Jamie Campbell Bower - Yabancı Şeyler

BROOKLYN, NEW YORK – 14 MAYIS: Jamie Campbell Bower, 14 Mayıs 2022’de Brooklyn, New York’ta Netflix Brooklyn’de Netflix’in “Stranger Things” 4. Sezon Prömiyerine katılıyor. (Fotoğraf: Arturo Holmes/WireImage)

Stranger Things’de Peter Ballard rolünde Jamie Campbell Bower

Stranger Things 4. sezonda Jamie Campbell Bower’ın karakterini çok fazla duymadık, bu yüzden bu Peter Ballard denen adam ilgimizi çekti! Netflix’e göre, “bir psikiyatri hastanesinde düzenli olarak çalışan sevecen bir adam”. Olacakları ima eden yayıncı ayrıca şunları ekledi: “Gün geçtikçe tanık olduğu vahşetten bıktı, Peter sonunda bir tavır alacak mı?” Çok ilginç.

Onu daha önce nerede gördün? Bower’ı muhtemelen daha önce The Mortal Instruments: City of Bones ve Sweeney Todd: The Demon Berber of Fleet Street filmleri de dahil olmak üzere birkaç popüler oyunda olduğu için tanıyorsunuzdur. Ayrıca iki Alacakaranlık filminde Caius karakterini oynadı ve Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1’de genç bir Gellert Grindelwald’ı canlandırdı! Görünüşe göre oyuncu bizim gibi bilimkurgu ve fantaziyi seviyor.

Sıradaki ne? Bower’ın post prodüksiyonda True Haunting adlı bir filmi var ve bu filmde Ed Becker adında bir karakteri oynayacak. Gary Fleder tarafından yönetilen 2023’te vizyona girecek bir korku filmi.

Sosyal medya: 33 yaşındaki oyuncuyu Instagram’da burada bulabilirsiniz!

Robert Englund - Yabancı Şeyler

Hollywood, Kaliforniya – 20 Temmuz: Aktör Robert Englund, 20 Temmuz 2019’da Hollywood, California’da TCL Çin 6 Tiyatrolarında Outfest Film Festivali’nde New Line Cinema’nın “Elm Sokağında Kabusu 2: Freddy’nin İntikamı”nın oyuncu kadrosu toplantısına katılıyor. (Fotoğraf: Michael Tullberg/Getty Images)

Stranger Things’de Victor Creel rolünde Robert Englund

Korku efsanesi Robert Englund, Stranger Things 4. sezonda gizemli Victor Creel’i oynuyor. Netflix’e göre bu yeni karakter, “1950’lerde korkunç bir cinayetten dolayı bir akıl hastanesinde hapsedilen rahatsız ve korkutucu bir adam.” Ürpertici! Fragmanda gördüğümüz gibi, Victor Creel’in gözleri oyulmuş, bu çok rahatsız edici. Umarım bunun neden olduğunu öğreneceğiz.

Onu daha önce nerede gördün? Sıradan bir korku hayranı bile Robert Englund’un kim olduğunu bilir! 74 yaşındaki oyuncu, Elm Sokağı’ndaki Kabus film serisindeki ikonik kötü adam Freddy Krueger’ı oynamasıyla tanınıyor. Onu 2001 Maniacs, Strangeland ve Zombie Strippers gibi filmlerde de yakalayabilirsiniz! Ayrıca Workaholics ve The Goldbergs dizilerinde küçük roller oynadı.

Sıradaki ne? Englund’un yanında Abruptio adlı bir animasyon korku filmi ve Harvest Moon adlı bir gerilim filmi de dahil olmak üzere iki filmi var.

Sosyal medya: Robert Englund’u Instagram’da buradan takip edin!

Tom Wlaschiha - Yabancı Şeyler

BERLİN, ALMANYA – 14 Mart: Tom Wlaschiha, 14 Mart 2022’de Berlin, Almanya’daki Bode Müzesi’nde “Moon Knight”ın özel gösterimine katılıyor. (Fotoğraf: Andreas Rentz/Getty Images)

Stranger Things’de Dmitri rolünde Tom Wlaschiha

Tom Wlaschiha, Rusya’daki yeni karakterlerden biri olan Dmitri’yi oynuyor! Netflix’in kendisi için kısa ve tatlı bir karakter açıklaması var, “akıllı ve çekici bir Rus gardiyan. Ama ona güvenilebilir mi?” Kesinlikle yakında öğreneceğiz!

Onu daha önce nerede gördün? Wlaschiha’yı muhtemelen ilk tanıyacağınız yer Game of Thrones! 48 yaşındaki Alman oyuncu, HBO hitinde gizemli Jaqen H’ghar’ı canlandırdı. Bunun yanı sıra, onu Das Boot, Tom Clancy’s Jack Ryan veya Crossing Lines TV şovlarında görmüş olabilirsiniz. Direnç ve Bay Turner gibi filmlerde de rol aldı.

Sıradaki ne? Wlaschiha’nın post prodüksiyon aşamasında Veljko Bulajic’in yönettiği Escape to the Sea adlı bir filmi var ve şu anda Last Light adlı bir mini dizi çekiyor. Onu ekranlarımızda görmeye devam edeceğimiz için heyecanlıyız!

Sosyal medya: Wlaschiha’yı Instagram’da buradan takip edin!

Nikola Djuricko - Yabancı Şeyler

NEW YORK, NY – 05 ARALIK: Nikola Djuricko, 5 Aralık 2011’de New York’ta School of Visual Arts’ta “In the Land of Blood and Honey”in galasına katılıyor.

Stranger Things’de Yuri rolünde Nikola Djuricko

Yuri’nin Stranger Things 4. sezonda ilginç bir karakter olmak üzere olduğunu hissediyorum! Netflix’e göre, bu yeni adam “kötü şakaları, soğuk nakit parayı ve gevrek fıstık ezmesini seven keyifsiz ve öngörülemeyen bir Rus kaçakçısı”. Eminim ki Hopper’la yolları öyle ya da böyle kesişecektir! 47 yaşındaki Sırp aktör Nikola Djuricko Yuri’yi canlandırıyor.

Onu daha önce nerede gördün? Djuricko, World War Z, In the Land of Blood and Honey, The Living Man ve Legends gibi filmlerde rol aldı. TV şovlarına gelince, onu For All Mankind, Black Sun ve daha fazlasında yakalayabilirsiniz.

Sıradaki ne? Görünüşe göre Djuricko meşgul bir adam çünkü Stranger Things’den sonra sıraya giren dört projesi var! Bunlara Sveta obitelj, Halo of Stars, The Absurd Scam ve Stara majka dahildir.

Sosyal medya: Instagram sayfasına bir göz atın ve onu buradan takip edin!

Mason Boya - Yabancı Şeyler

BROOKLYN, NEW YORK – 14 MAYIS: Mason Dye, 14 Mayıs 2022’de Brooklyn, New York’ta Netflix Brooklyn’de Netflix’in “Stranger Things” 4. Sezon New York Prömiyerine katılıyor. (Fotoğraf Theo Wargo/Getty Images tarafından)

Stranger Things’de Jason Carver rolünde Mason Dye

27 yaşındaki aktör Mason Dye, Stranger Things 4. sezonda Jason adlı yeni bir lise karakterini canlandırıyor. Netflix’e göre, “okuldaki en popüler kızla çıkan yakışıklı, zengin bir atlet”. Ancak bu, bu öğrenci için her şeyin cennet olduğu anlamına gelmez. Flama alay etti: “Fakat yeni bir kötülük Hawkins’i tehdit ederken, mükemmel dünyası çözülmeye başlar.” Ooh!

Onu daha önce nerede gördün? Boya, Teen Wolf, Bosch ve The Goldbergs dahil olmak üzere birkaç gerçekten popüler şovda yer aldı. Filmlere gelince, onu Oğlunun Sırrı, Kayboldu ve Doğal Seçilim’de yakalayabilirsiniz.

Sıradaki ne? Dye’nin henüz bir projesi yok gibi görünüyor, ancak onu Stranger Things’den sonra yakında yeni bir şeyle ekranlarımızda göreceğimize eminiz!

Sosyal medya: Mason Dye’ı Instagram’da buradan takip edin!

Grace Van Dien - Yabancı Şeyler

BROOKLYN, NEW YORK – 14 MAYIS: Grace Van Dien, 14 Mayıs 2022’de Brooklyn, New York’ta Netflix Brooklyn’de Netflix’in “Stranger Things” 4. Sezon New York Prömiyerine katılıyor. (Fotoğraf Theo Wargo/Getty Images tarafından)

Stranger Things’de Chrissy rolünde Grace Van Dien

Jason’ın okuldaki en popüler kız olan kız arkadaşından bahsettiğini hatırlıyor musun? Bu, 25 yaşındaki Grace Van Dien’in canlandırdığı Chrissy olurdu! Netflix’e göre, o aynı zamanda Hawkins Lisesi’nin amigo kızı ama Jason’a benzer şekilde, hayatı düşündüğünüz kadar harika değil. Yayıncı alay ediyor: “Ama görünüşte mükemmel olan yüzeyin altında karanlık bir sır yatıyor.”

Onu daha önce nerede gördün? Van Dien’i Greenhouse Academy, The Village ve Code Black gibi dizilerde görmüş olabilirsiniz. Ayrıca The Binge adlı dizide Stranger Things’e yeni katılan Eduardo Franco ile birlikte rol aldı! Dünya ne kadar küçük. Filmlere gelince, onu Charlie Says, Lady Driver ve daha fazlasında görebilirsiniz.

Sıradaki ne? Van Dien, dört projesi olduğu için meşgul ve meşgul! Buna V for Vengeance, The Fix, Aaah! Roach! ve Julius Caesar Canlı Okuma!

Sosyal medya: Van Dien’i buradan Instagram’da takip edin!

Amybeth McNulty - Yabancı Şeyler

BROOKLYN, NEW YORK – 14 MAYIS: Amybeth McNulty Ramírez, 14 Mayıs 2022’de Brooklyn, New York’ta Netflix Brooklyn’de Netflix’in “Stranger Things” 4. Sezon Prömiyerine katılıyor. (Fotoğraf: Arturo Holmes/WireImage)

Stranger Things’de Vickie rolünde Amybeth McNulty

Anne With an E stans, Amybeth McNulty’nin Stranger Things 4. sezon kadrosuna Vickie olarak katılacağını duymaktan çok mutlu oldu. Netflix’e göre, bu yeni karakter “sevgili kahramanlarımızdan birinin dikkatini çeken havalı, hızlı konuşan bir grup ineği”. Onun hakkında daha fazla şey öğrenmek için sabırsızlanıyorum!

Onu daha önce nerede gördün? Elbette McNulty, Netflix’teki Anne With an E’deki Anne Shirley-Cuthbert rolünü oynamasıyla tanınıyor. Bunun ötesinde 20 yaşındaki oyuncu, Clean Break gibi dizilerin yanı sıra All My Puny Sorrows ve Morgan gibi filmlerde de görülebilir.

Sıradaki ne? Sırada, McNulty, Megan Follows tarafından yönetilen Maternal adlı bir gerilim filminde görünecek. Kulağa ürkütücü geliyor!

Sosyal medya: McNulty sosyal medyada çok popüler ama onu henüz takip etmediyseniz Instagram’ına buradan göz atın!

Stranger Things 4. sezonda en çok kimi görmek için heyecanlısınız? 27 Mayıs’ta gösterime girdiğinde 1. cildi ve 1 Temmuz’da çıktığında 2. cildi kaçırmayın.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.