Strange World Disney+, Netflix, HBO Max, Hulu veya Prime’da mı?

27.11.2022
7
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Strange World Disney+, Netflix, HBO Max, Hulu veya Prime’da mı?

‘Strange World’, bilinmeyeni keşfetmeleri ve yolculuklarında buldukları farklı türden yaratıklarla etkileşim kurmalarıyla ünlü efsanevi bir kaşif ailesini konu alan bir animasyon aksiyon-macera filmidir . Don Hall’un yönettiği aile filminin karakterleri, aralarında Jake Gyllenhaal , Dennis Quaid, Jaboukie Young-White ve Lucy Liu’nun da bulunduğu sektördeki en büyük isimlerden bazıları tarafından seslendiriliyor .

Animasyon filmi, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı ve birçoğu, aile ve kendini bulma da dahil olmak üzere temel temaları temsil etmesini övdü. Böyle benzersiz bir önerme göz önüne alındığında, film sizin ve diğer izleyicilerin ilgisini çekecektir. Bu durumda, nerede izleyebileceğiniz de dahil olmak üzere ‘Strange World’ hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Endişelenme çünkü seni koruduk!

Strange World Ne Hakkında?

Film, keşfedilmemiş ve gizemli Avalonia gezegenine doğru yola çıkan bir kaşif ailesi olan Clades’in etrafında dönüyor. Üç bacaklı bir köpek, bazıları dost, bazıları düşman olan her türden yırtıcı yaratıkla karşılaştıklarında aileye eşlik eder. Bu nedenle efsanevi ailenin üç kuşağı, farklılıklarını unutmalı ve görevlerini tamamlamak için birlikte çalışmalıdır. Avalonya’daki tüm gerçeküstü yaratıklarla nasıl başa çıktıklarını bilmek ister misiniz? Bunun için animasyon filmini kendiniz izlemeniz gerekiyor ve işte bunu yapabileceğiniz tüm yollar!

Strange World Netflix’te mi?

Hayır, Netflix, çeşitli koleksiyonunda “Garip Dünya”ya yer vermiyor. Bununla birlikte, devasa kataloğu göz önüne alındığında, akış devinde benzer filmlerin keyfini çıkarabilirsiniz. ‘ Deniz Canavarı ‘ ve ‘ Babamın Ejderhası’nı izlemenizi öneririz .

Strange World Hulu’da mı?

Hulu aboneleri, “Garip Dünya”nın yayıncı kataloğunun bir parçası olmadığı için hayal kırıklığına uğrayabilir. Bununla birlikte, Hulu’da emrinize amade ‘ Felix and the Hidden Treasure ‘ ve ‘ Fantastika: A Boonie Bears Adventure ‘ gibi pek çok benzer animasyon filmi var.

Strange World Amazon Prime’da mı?

Ne yazık ki, “Garip Dünya” Amazon Prime’da izlenemiyor. Ancak bunun sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin çünkü akış devinde ‘ Arctic Dogs ‘ ve ‘ The Pilgrim’s Progress ‘ dahil olmak üzere heyecan verici alternatifleri ayarlayabilirsiniz .

Strange World HBO Max’te mi?

HBO Max abonelerinin, yayıncıda olmadığı için ‘Strange World’ü başka bir yerde araması gerekecek. Yine de HBO Max, ” Prenses Mononoke ” ve ” Ruhların Kaçışı ” gibi bazı mükemmel alternatiflere erişmenizi sağlayarak bunu telafi ediyor .

Strange World Disney+’ta mı?

Disney+ abonelerine müjdeli haberlerimiz var! ‘Strange World’ platforma özel olarak yayınlanıyor ve buradan izleyebilirsiniz !

Strange World Çevrimiçi Nerede İzlenir?

Disney+ dışında ‘Strange World’ de sinemalarda gösterime girdi. Bu nedenle, daha sürükleyici bir deneyim yaşamak ve Clades’in maceralı yolculuğunu beyaz perdede izlemek isterseniz, Fandango’da gösteri saatlerine göz atabilir ve bilet rezervasyonu yapabilirsiniz .

Strange World’ü Ücretsiz Olarak Nasıl İzleyebilirsiniz?

Neyse ki, Disney+ yeni kullanıcılara ilk yedi gün boyunca içeriğine ücretsiz erişim hakkı veriyor. Böylece, bu tekliften en iyi şekilde yararlanabilir ve ‘Garip Dünya’yı hiçbir ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Yine de okuyucularımıza etik olmayan yollara başvurmak yerine tüketmek istedikleri içeriğin bedelini ödemelerini öneriyoruz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.