Never Have I Ever 4. sezon: Never Have I Ever’ın 4. sezonu olacak mı?

12.08.2022
45
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Never Have I Ever 4. sezon: Never Have I Ever’ın 4. sezonu olacak mı?

Never Have I Ever 3. sezon Netflix’e daha yeni geldi, ancak hayranlar şimdiden geleceğe bakıyorlar – bu, sezonun sona erdiği şok edici şekilde düşünüldüğünde anlaşılabilir olmaktan daha fazlası

3. Sezon, Devi ve arkadaşları için oldukça heyecanlı bir yolculuktu ve hayranlara dizinin şimdiye kadarki en şok edici ilişki gelişmelerinden bazılarını getirdi! Şok edici ayrılıklardan daha da şok edici birlikteliklere kadar, sezon gerçekten çılgındı ve sezonun son bölümünden sonra krediler gelmeye başladığında izleyicilere birçok soru bıraktı.

Havada kalan bu kadar çok soruyla hayranlar, dizinin bir sezon daha alıp almayacağını veya Never Have I Ever’ın zamansız bir sonla karşılaşan bir dizi Netflix Orijinal dizisinin en sonuncusu olup olmayacağını bilmek için sabırsızlanıyor.

Uyarı: Never Have I Ever sezon 3 final spoiler ileride.

Never Have I Ever 4. sezon oluyor mu?

3. sezon finalinden hala şaşkınsanız ve Never Have I Ever’ın başka bir sezonunun geleceğini umuyorsanız, şanslısınız! Never Have I Ever 4. sezon gerçekten Netflix tarafından sipariş edildi, yani Devi ve Ben’in şaşırtıcı ilişkisinden sonra ne olduğunu ve çiftin sonunda bir ilişki denemeye karar verip vermediğini öğreneceğiz.

İyi haber bu. Kötü haber şu ki, Netflix, dizinin yaklaşan dördüncü sezonuyla sona ereceğini açıkladığı için Never Have I Ever 4. sezon şovun son sezonu olacak. Ama en azından dizinin kendi şartlarında ilerleyebileceğini ve sezon içinde tanıtılan hikayelere doğal bir sonuç getirebileceğini biliyoruz.

Never Have I Ever 3. sezon şimdi Netflix’te yayınlanıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.