Netflix bu hafta 37 yeni film ve dizi ekliyor (29 Ocak 2023)

29.01.2023
18
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Netflix bu hafta 37 yeni film ve dizi ekliyor (29 Ocak 2023)

Yeni bir hafta geldi ve onunla birlikte Şubat geliyor. Ocak nereye gitti? Ancak yeni bir ayın başlamasının ötesinde, bu hafta Netflix’e bir dizi yeni film ve dizi de getiriyor. Yeni bir belgeselden bir pişirme şovuna ve ünlü bir destansı üçlemeye kadar her şey bu hafta yayın hizmetine geliyor.

Pamela, Bir Aşk Hikayesi bu hafta Netflix’e gelen ilk büyük filmlerden biri. 31 Ocak 2023 Salı günü sıranıza girecek olan belgesel, Pamela Anderson hakkında oyuncu tarafından fiilen onaylanan ilk belgesel. Daha önce hiç görülmemiş arşiv görüntüleri ve kişisel günlüklerinden bölümler içeriyor.

Fragmana buradan bir göz atın:

Bir fırıncılık gösterisi havasında mısınız? The Great British Baking Show: The Professionals’ın 6. Sezonu 1 Şubat Çarşamba günü Netflix’te. Bu dizide amatörler yerine İngiltere’den kimin galip çıktığını görmek için birbiriyle rekabet etmesi gereken iki fırıncılık uzmanından oluşan ekipler yer alıyor. . Sunuculuğunu Liam Charles ve Tom Allen üstleniyor ve jüri üyeleri arasında Cherish Finden ve Benoit Blin yer alıyor.

Bütün bir üçlemeyi art arda izlemek mi istiyorsunuz? Şanslısınız çünkü Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin tamamı 1 Şubat Çarşamba günü Netflix’te. Yüzük Kardeşliği, İki Kule ve Kralın Dönüşü izlenebilecek. Tüm filmleri izlemediyseniz veya yıllık yeniden izlemenizi yapmak istiyorsanız, Frodo, Sam ve Kardeşliğin geri kalanının “yönetmek için tek yüzüğü” yok etmek üzere Mordor’a doğru yola çıktıklarını izlemenin tam zamanı. Alışveriş merkezi.”

Fragmanı burdan izleyin:

Bu hafta ayrıca 30 Ocak Pazartesi günü Princess Power, 1 Şubat Çarşamba günü New Amsterdam 3. ve 4. sezonları ve 3 Şubat Cuma günü True Spirit’i getiriyor.

Netflix’te bu hafta yenilikler: 29 Ocak- 4 Şubat

30 Ocak

Prenses Gücü

31 Ocak

Dünya üzerinde Cunk
Pamela, Bir Aşk Hikayesi

1 Şubat

Arktik
Kötü Çocuklar
Kötü Çocuklar III
Beni Adınla Çağır
babanın küçük kızları
Dedektif Conan: Suçlu Hanzawa
Ye Dua Et Sev
Yeter
Kızarmış
Gunther’in Milyonları
O (2017)
Julie ve Julia
La La Land
New Amsterdam 3. ve 4. sezonlar
Mutluluğun Peşinde
İspanyolca
Casus Çocuklar: Dünyada Her Zaman
Üvey anne
Survivor 32. sezon
The Great British Baking Show: The Professionals 6. sezon
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü
Tyler Perry’nin Kötüyü Tek Başıma Yapabilirim
yeraltı

2 Şubat

Freeridge
Benim Günüm Mako

3 Şubat

Sınıf
infesto
Stromboli
Thomas & Friends: All Engines Go 2. sezon
Gerçek Ruh
Vikingulven (Viking Kurdu)

4 Şubat

Lyle Lyle Timsah

Bu hafta Netflix’te ne izleyeceksiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve yakında Netflix’e nelerin geleceği hakkında daha fazla bilgi için Netflix Life’ı takip etmeye devam edin.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.