Jung_E çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, özet, fragman ve daha fazlası

13.01.2023
22
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Jung_E çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, özet, fragman ve daha fazlası

Bize çok sevilen Train to Busan and Hellbound filmini getiren yönetmenden yeni aksiyon-macera filmi Jung_E geliyor. Kore filmi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız doğru yere geldiniz!

Jung_E, inanılmaz derecede yetenekli Yeon Sang-ho tarafından yazılıyor ve yönetiliyor. O, en büyük Kore içeriklerinden bazılarının arkasındaki beyindir. Climax Studio, filmin yapımcılığını üstlendi. Bu film, Ocak 2023’te gösterime girdiğinde kesinlikle ses getirecek.

Jung_E hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin.

Jung_E çıkış tarihi

Filmin 2022 sonunda çıkacağı doğrulandı ancak çıkış tarihi ertelendi. Jung_E’nin şu tarihte Netflix’e gelmesini bekleyebilirsiniz: 20 Ocak 2023 Cuma12:00 am PT/3:00 am ET.

Önde gelen yıldızlardan birinin Instagram gönderisine göre Ocak 2022’de tamamlanmış bir yapım gibi görünüyor. 27 Ocak’ta Ryu Kyung-soo, üzerinde filmin adı ve logosu bulunan bir yapım koltuğunun fotoğrafını yayınladı. Altyazı Koreceydi ama İngilizceye çevirmeyi başardık. İngilizce çeviri okur,

Her şeyden çok, sürecin değerli olduğunu anlamamı sağlayan çok, çok, çok eğlenceli bir çekimdi. Çekimler bitmesin umuduyla devam etmek istedim… Buluşma olursa sonunda ayrılık… ㅠ El yazısıyla yazılmış konuşma özeti…
‘Jungi’ filmi için ilginizi, beklentinizi ve sevginizi rica ediyoruz. -Kahve çay için çok teşekkürler!

Film birçok bilimkurgu öğesi içerdiğinden post prodüksiyon süreci oldukça uzun sürdü.

Jung_E oyuncu kadrosu

İşte ana kadro listesi aşağıda:

  • Kang Soo-youn Yun Seo-hyun olarak
  • Kim Hyun-joo, Jung_E/Yun Jung-yi rolünde
  • Sang-hun olarak Ryu Kyung-soo
  • Park So-yi genç Yun Seo-hyun olarak

Oyuncu kadrosunda daha fazla oyuncu var ancak yukarıda listelenen oyuncular, Netflix’in açıkladığı tek oyuncular.

Jung_E özeti

Resmi özeti hemen aşağıda Netflix üzerinden paylaştık:

Dünya, şiddetli iklim değişikliği nedeniyle harap oldu ve insanlık uzayda yeni sığınaklara göç ediyor. Orada meydana gelen iç savaş onlarca yıldır devam ediyor ve Yun Jung-yi (Kim Hyun-joo), adına sayısız zafer kazanan efsanevi bir paralı asker ve askeri stratejist oluyor. Ancak başarısız bir görev onu bitkisel hayata sokar. Askeri bir yapay zeka geliştirme şirketi olan Kronoid, beynini klonlayarak nihai savaş savaşçısını yaratmaya çalışır.

35 yıl sonra Jung-yi’nin kızı Yun Seo-hyun (Kang Soo-youn), JUNG_E projesinin baş araştırmacısı olarak bu çabaya katılır.

Çok sayıda klonlama ve simülasyon denemesine rağmen çok az ilerleme kaydedildiğinde, Kronoid başka bir proje başlatmak için araştırmayı bırakır. Seo-hyun onların planlarını öğrenir ve JUNG_E’yi kurtarmaya karar verir.

Jung_E fragmanı

Filmin kısa bir özeti için heyecan verici resmi fragmana göz atın!

Hazır olun, çünkü Jung_E 20 Ocak’ta 12:00 AM PT/3:00 AM ET’de Netflix’e geliyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.