Ginny ve Georgia 3. sezon güncellemeleri: Başka bir sezon olacak mı?

05.01.2023
17
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Ginny ve Georgia 3. sezon güncellemeleri: Başka bir sezon olacak mı?

Artık Netflix’te yayınlandığı için herkes Ginny ve Georgia 2. sezonu izliyor ve hakkında konuşuyor. Bununla birlikte, üçüncü sezon hakkında çok fazla konuşma duyuyoruz. İkinci sezonu çoktan bitirmiş olanlar, Ginny ve Georgia 3. sezonun olup olmayacağını merak ediyor. Netflix Life’ta her zaman olduğu gibi bizim için sorun değil! Potansiyel bir üçüncü sezon hakkında bildiğimiz her şeyi aşağıda paylaştık.

Ginny ve Georgia, Netflix’in şu anda yayınlanan tartışmasız en iyi gençlik dizilerinden biridir. İlk sezon Şubat 2021’de gösterime girdi ve 52 milyon abone, yayınlandıktan sonraki ilk 28 gün boyunca diziyi izlemeye başladı. Ayrıca ilk sezon dünya çapında 381 milyon saat izlendi. Ne harika bir başarı!

Yayın devi, ilk sezonun başarısı nedeniyle gençlik dizisine Nisan 2021’de 10 bölümden oluşan ikinci bir sezon için yeşil ışık yakmaya karar verdi. bölümler. Bir yılı aşkın bir bekleyişin ardından Ginny ve Georgia 2. sezon nihayet 5 Ocak 2023’te yayıncıda yayınlandı.

Tabii ki, çoğu insan yeni sezonu art arda izlemek için o sırada yaptıkları her şeyi bıraktı. Şimdi, gençlik dizisinin üçüncü bir taksit için geri dönme şansının ne olduğunu merak ediyorlar. Ginny ve Georgia 3. sezon olabilir mi? İşte bildiklerimiz.

Ginny and Georgia 3. sezon geliyor mu?

Bu yazının yazıldığı sırada Netflix, gençlik dizisini yenilemedi veya iptal etmedi. Dürüst olmak gerekirse, ikinci sezon henüz yayınlandığı için aramak için çok erken. Akış devinin, ikinci sezonu belirli bir süre içinde kaç kişinin izlediğini görmek için zamana ihtiyacı var.

Bununla birlikte, Netflix’in bir karar vermesi muhtemelen bir ay kadar sürecek. Demek istediğim, yayıncının diziyi ikinci sezon için yenilemesi ilk sezonun galasından itibaren iki ay sürdü. Bu nedenle, dizinin kaderini öğrenmemiz için iki ay beklememiz mümkün. Bu, Mart ayında bir şeyler duyabileceğimiz anlamına geliyor. Ama kim bilir belki daha önce bir şeyler duyarız, şubat gibi.

İkinci sezonun çıkışının ilk dört haftası çok önemli. Bu, Netflix’in ikinci sezonu bütünüyle kaç kişinin izlediğine bakacağı zaman. Evet, izlenmeye sayılması için tüm sezonun izlenmesi gerekir.

Netflix, izlenme sayılarını saydığında, buna göre karar verecekler. Bununla birlikte, yayıncının bir diziyi yenileme veya iptal etme kararında prodüksiyon maliyetleri ve eleştirmenlerin beğenisi gibi başka faktörlerin de rol oynadığını belirtmek önemlidir. Neyse ki, Ginny ve Georgia yapımı pahalı bir şov gibi görünmüyor, bu yüzden sorun olmamalı. Ve Ginny ve Georgia 2. sezon için kritik tepkinin kötü olmadığı konusunda parmaklarımızı çapraz tutuyoruz.

Nihayetinde, her şey izleyiciye inecek. İzlenme sayıları Netflix’in standartlarına göre yeterince yüksekse, yayıncı muhtemelen bir sezon daha dağıtacaktır. Bu nedenle, dizinin yenilenme şansını artırmak için tanıdığınız herkese Ginny ve Georgia 2. sezonu izlemelerini şiddetle tavsiye ediyoruz.

İkinci sezon şok edici bir uçurumla bitiyor, yani Ginny ve Georgia 3. sezonda kesinlikle anlatılacak daha çok hikaye var. Netflix’ten yeşil ışığa ihtiyacımız var.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.