Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci Netflix’in Yeni Dizisi Yakamoz S-245

19.04.2022
38
Okuma Süresi: 10 dakika
A+
A-
Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci Netflix’in Yeni Dizisi Yakamoz S-245

Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin Netflix Yeni Dizisinden ilk set fotoğrafları yayınlandı. Kod adı Bir Denizaltı Hikayesi olan dizinin adı Yakamoz S-245. Bilim kurgu dizilerini sevenler için… Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci, Netflix’in yeni dizisi Yakamoz S-245’te rol alıyor. Bilim Kurgu Yakamoz S-245 dizisinin oyuncuları ve Yakamoz S245 konusu hakkında bilgiler:

Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci Netflix’in Yeni Dizisi Yakamoz S-245

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği Netflix ev dizisi A Submarine Story için çalışmalara başlandı ve Netflix ilk görüntüleri sosyal medya hesaplarından yayınladı.

Geçtiğimiz haftalarda çekimlerine başlanan dizinin kod adı Bir sualtı hikayesi. Seri adı daha sonra Yakamoz S245 olarak değiştirilmiştir.

Dizinin nerede çekildiğini merak edenlere söyleyelim: Dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde İzmir Foça’da başladı.

Yeni Netflix Dizileri Yakamoz S-245 Oyuncular

Tolga Karaçelik ile umarım AralYapımcılığını üstleneceği dizinin senaristidir. Jason George Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı yönetiminde. Yakamoz S-245 Döküm İşte nasıl: Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Sasalmış.

Yeni Netflix Serisi Yakamoz S-245 Önemli olmak

Seri teması: Dünyayı vuran bir doğal afet sonrası, Arman ve bilim ekibi hayatta kalmak için bir askeri denizaltıya binmek zorundadır. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bu askeri denizaltının gerçek görevini araştırır. Sonunda kendini, mürettebatını ve daha fazlasını kurtarmayı başarabilecek miydi?

Kıvanç Tatlıtuğ, serbest dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman olarak karşımıza çıkacak…

Gurur. Özge. Tolga. Bundan daha fazla söze gerek yok. Çok yakında. Yalnızca Netflix’te. pic.twitter.com/ZtWp3dl0kw

— Netflix Türkiye (@netflixturkiye) 15 Şubat 2021

Netflix’in 2021’de yayınlayacağı diğer yerli dizilere bir göz atalım:

Pera Palace’ta gece yarısı

Bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures, Charles King’in aynı adlı romanından uyarlanan “Pera Palace’ta Gece Yarısı”nın yapımcılığını üstleniyor. Elif Usman’ın yazdığı diziyi Emre Şahin yönetecek. Sekiz bölümden oluşan dizi, genç gazeteci Esra’nın İstanbul’daki efsanevi Pera Palas oteli ile karşılaşmasını anlatıyor. Otel hakkında yazmakla görevlendirilen Esra, tesadüfen tarihi odalardan birinin 1919’dan kalma bir kapı olduğunu keşfeder. Zamanda geriye gider ve kendisini modern Türkiye’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e karşı bir siyasi komplonun içinde bulur. Şimdi Esra, kurnaz otel müdürü Ahmet ile birlikte Türkiye’nin tarihinin ve geleceğinin akışını korumak zorundadır. Ancak Esra, İstanbul’un en çılgın kulübünün sahibi, yakışıklı ve gizemli Halit ile tanışır tanışmaz, 1919 İstanbul’unda hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar ve hiç kimse onun gibi değildir.

karga uçarken

Netflix’in sevilen dizisi Aşk 101’in yaratıcısı Meriç Acemi’nin yazdığı dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Gen X, yeni dünyayı, sosyal medyayı, yeni kanalları ve meslekleri anlamaya çalışırken, gerçek büyük değişimin farkında değiller. Bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefe doğru yürüme şekli artık farklı. Zirveye tırmanırken, sıkı çalışmanın erdemine güvenmek yerine “kuş gibi uçmaya” çalışan Aslı’yı izleyeceğiz. Hikâye, hedefine doğru giden, en üstte oturmak ve masada önemli kişi olmak için mücadele eden Aslı’nın yeni dünya yöntemleriyle kazanıp kazanamayacağını merak edecek.

Kod adı: kulüp

Saner Ayar, Ayşe Durmaz ve O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Zeynep Günay Tan ve Seren Yüce oturuyor. Dizinin senaryosu Necati Şahin, Ayşin Akbulut, Serkan Yörük, Bengü Üçüncü, Rana Denizer’den geliyor. Başrolleri ise ünlü oyuncular Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci oynayacak. 1955 İstanbul’da geçen hikaye, dönemin devrim niteliğindeki gece kulübünde çalışan eski hükümlü Matilda ile hapisten çıktığı güne kadar varlığından habersiz olan kızı Rasel’in hayat serüvenini anlatıyor. Matilda bir yandan kızı Rasel ile arasını düzeltmeye çalışacak ve onu Pera’nın belalı yakışıklısı Fıstık İsmet’ten uzak tutacaktır; Öte yandan gece hayatı arkadaşlarının, cesur patronu Orhan’ın, kıskanç yönetici Çelebi’nin ve vizyoner sanatçı Selim’in egolarını yönetmeye çalışacaktır. Mathilde’nin gelişiyle kulüp bambaşka bir ruha bürünecek; her biri kendi hikayesinin “öteki”si olan karakterlerimizin yuvası olacak. En güzel aile belki de ailesi olmayanların oluşturduğu ailedir.

Ersan Kuneri

Cem Yılmaz’ın uzun zamandır beklenen projesi sonunda gerçek oluyor. Yapımcılığını Cmylmz Fikirsanat’ın üstlendiği dizide ilk kez GORA’da karşımıza çıkan Erşan Kuneri karakterinin 70’lerin erotik sinemasını alt üst ettiği zamanı anlatacak. , Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal, Kaya Akın (aka İbrahim Tumtum), Firdevs ve Payro Kemal. Sosyal dramalara mı girecek, ortaçağ intikam filmlerinde mi (at sırtında?) koşacak mı, yoksa Hong Kong’a başını sallayacak mı?

Hiç ateş böceği gördünüz mü?

Yılmaz Erdoğan’ın ödüllü ve gişe rekorları kıran bir tiyatro klasiği haline gelen Ateşböceği Gördün mü? 1948 yılında İstanbul’da üstün yetenekli bir çocuk olarak dünyaya gelen Gülseren’in ailesiyle birlikte yaşadığı çevreye uyum sağlama çabalarını anlatırken Türkiye’de bir dönemi de yansıtıyor. Andaç Haznedaroğlu yönetmen koltuğunda otururken, Yılmaz Erdoğan, Ecem Erkek, Engin Alkan, Devrim Yakut, Merve Dizdar, Ushan Çakır ve Bülent Çolak başrollerde.

96 yaz

Bir OGM Pictures yapımı daha Netflix ile karşınızda. Ozan Açıktan’ın yönettiği film, Haziran 2021’de Netflix’te vizyona girecek. 1996 yazında Türkiye’nin güneyinde geçen hikaye, rüzgar, kayalık uçurumlar ve uçsuz bucaksız dalgalar arasında aşk ve hayatla karşılaşan bir grup gencin hikayesini anlatıyor. ve sonunda hüznü tadacaktır. Her yıl ailesinin yazlık evine gelen Deniz için bu yıl bir başka oluyor. Şimdi 16 yaşında ve aşkla ilgili yeni duygu ve deneyimler yaşamak istiyor. Deniz, Aslı’ya yaklaşmaya çalışırken, aynı mahallede ortalığı karıştıran çok yakışıklı ve atletik genç Burak’ın da Aslı ile ilgilendiğini fark eder. Filmde Ece Çeşmioğlu, Fatih Şahin, Halit Özgür Sarı, Aslıhan Malbora, Süreyya Güzel ve Kubilay Tunçer rol alıyor.

beni çok sev

7. Koğuştaki Mucize filminin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin’den yepyeni bir yapım. Sarp Akkaya, Songül Öden, Ercan Kesal, Aleyna Özgeçen, Füsun Demirel, Güner Özkul ve Ushan Çakır ile. Bir gün Sedat’a verilen yeni görevle iki adam Musa’yı bir günlüğüne hapisten çıkarır ve kızını ziyaret etmek için Musa’nın köyüne giderler. Musa 14 yıl aradan sonra ilk kez eski karısını, annesini ve kendisini yabancı olarak gören kızı Yonca ile tanışır. Bir günlüğüne birbirlerine yabancı olsalar da, baba ve kızı sanki 14 yıl hiç geçmemiş gibi harika vakit geçiriyorlar. Musa’yı rahatsız eden bir şey var, yanlış bir şey, bir his. Alzheimer hastası olan annesi, geceleri onu görmeye gelir ve birden, sanki hiç hasta olmamış gibi, onu derinden etkileyecek acı gerçekleri açıklar. Yonca gerçek kızı değil, kızı öldürüldü. Musa hapishaneye geri dönmek zorundadır, ancak kızının başına gelenleri canı acıtsa da öğrenmesi gerekmektedir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.