I Think You Should Leave 3. sezon çıkış tarihi, ilk bakış ve daha fazlası

12.03.2023
6
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
I Think You Should Leave 3. sezon çıkış tarihi, ilk bakış ve daha fazlası

Netflix az önce I Think You Should Leave 3. sezonunun çıkış tarihini açıkladı ve Netflix orijinal komedi dizisinin yeni sezonuna ilk bakışı paylaştı. Ve iyi haber, Bence Ayrılmalısın 3. sezon çok yakında Netflix’e geliyor.

15 Şubat’ta resmi Netflix Is a Joke Instagram hesabı, üzerinde “İlk buluşma – ITYSL3” yazan pembe bir kutu gibi görünen bir şeyin yakın çekimini paylaştı ve muhtemelen prodüksiyonun – 2019’da başladığı duyurulmuştu. Aralık 2022 – “üzerini kapatarak” sona erdi.

Bu hikayeyi ilk olarak Şubat 2023’te yayınladık ve FanSided Entertainment’tan Bryce Olin tarafından 10 Mart 2023 Cuma günü güncellendi. Netflix daha fazla bilgi paylaştıkça hikayeyle ilgili güncellemeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

I Think You Should Leave 3. sezon çıkış tarihi

Netflix, I Think You Should Leave 3. sezon yayın tarihinin 30 Mayıs 2023 olacağını doğruladı ve bu tarih, 2023 Emmy ödüllerine hak kazanmak için tam zamanında geldi.

I Think You Should Leave 3. sezonun Netflix’te olmasına yalnızca iki ay kaldı!

I Think You Should Leave 3. sezon kadrosu

Tim Robinson yeni sezon için belli ki geri döndü, ancak Robinson dışında, I Think You Should Leave 3. sezonun kadrosu henüz onaylanmadı, ancak 1. ve 2. sezonlarda çok sayıda Saturday Night Live mezunu ve özel konuk (Andy gibi) Samberg, Bod Odenkirk, Fred Willard, Steven Yeun, Will Forte ve Sam Richardson) eskiz şovuna davet edildi. İzleyicilerin 3. sezon için diğer komedi yıldızlarıyla birlikte birçok konuk yıldızın geri döndüğünü görmeleri muhtemeldir.

Öğrendiğimizde I Think You Should Leave 3. sezon kadrosu hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız.

I Think You Should Leave 3. sezon kaç bölüm var?

Netflix, yeni sezon için çıkış tarihini paylaşmanın yanı sıra I Think You Should Leave 3. sezonun altı bölüm olacağını da doğruladı. İlk iki sezon da sadece altı bölüm uzunluğundaydı, bu yüzden daha fazla bölümle mutlu olmamıza rağmen düşündüğümüz şey buydu!

I Think You Should Leave 3. sezon ilk bakış

Netflix, I Think You Should Leave 3. sezonun yeni bölümlerinde Tim Robinson’a ilk bakışı da paylaştı.

Bence 3. sezondan ayrılmalısın

I Think You Should Leave

Bence 3. sezondan ayrılmalısın

I Think You Should Leave

Bence 3. sezondan ayrılmalısın

I Think You Should Leave

3. sezon için yeni bir teaser henüz yayınlanmadı, ancak skeç şovunun artık post prodüksiyon aşamasına girdiğine inanırsak, çok yakında daha fazla ayrıntı içeren bir fragman veya video teaser yayınlanabilir. O zamana kadar aşağıdan 2. sezondan bu komik komedi taslağına göz atın.

Hiç şüphe yok ki Ayrılman gerektiğini Düşünüyorum şu anda Netflix’teki en iyi dizilerden biri!

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.