Ajan Elvis ön izleme: Netflix’te Ajan Elvis ne hakkında?

17.03.2023
7
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Ajan Elvis ön izleme: Netflix’te Ajan Elvis ne hakkında?

Yeni Netflix yetişkin animasyon dizisi Ajan Elvis yayıncıda ilk kez sahneye çıktığında sabırsızlıkla bekleyeceğiniz eğlence dolu, aksiyon dolu, müzikli 10 bölümümüz var! King of Rock and Roll hakkındaki her şey 17 Mart 2023 Cuma günü başlıyor.

Elvis Presley’in eski eşi Priscilla Presley, John Eddie ile birlikte projenin yaratılmasının arkasındaki kişidir. Artı, gösteride kendini canlandırmak için sesini ödünç verecek. Ne kadar eğlenceli! Ve “Can’t Help Falling in Love” şarkıcısına kim hayat verecek? Hayır, Austin Butler değil. Bu aktör Matthew McConaughey olurdu!

Yapım, Kaitlin Olson, Johnny Knoxville, Niecy Nash, Tom Kenny, Don Cheadle, Jason Mantzoukas, Asif Ali, Ed Helms, Christina Hendricks, Kieran Culkin, Simon Pegg, Gary Cole, Ego Nwodim ve daha pek çok yıldızdan oluşan bir kadroya sahip. Daha.

Peki (yetişkinler için!) animasyon komedide ne görmeyi bekleyebilirsiniz? Aşağıda sizin için cevabımız var!

Netflix’te Ajan Elvis ne hakkında?

Ajan Elvis, gündüzleri unutulmaz kıyafetleriyle sahnelerde hayranlarına hayran olan ve geceleri gizli bir hükümet casusu olarak ülkeyi kurtarmaya yardım eden unvanlı karakterle ilgili. Ne tür maceralara öncülük edecek? Her iki iş de kesinlikle çok zahmetli olduğu için bu ikili hayatı nasıl dengeleyecek?

Netflix aracılığıyla resmi özete bir göz atın:

Dizide, Elvis Presley, sevdiği ülkeyi tehdit eden karanlık güçlerle savaşmasına yardım etmek için gizli bir hükümet casus programına gizlice dahil edildiğinde beyaz tulumunu bir jet çantasıyla takas ediyor – tüm bunları yaparken de Kralı olarak günlük işini sürdürüyor. Rock’n Roll.

Fragman, ikonik müzisyenin en iyi bilinen şarkılarından biri olan “Viva Las Vegas”ı, Elvis’in ajansa nasıl alındığını, devam ederken göreceğimiz aksiyon dolu maceralardan bazılarını ve Priscilla’nın kendisinin bir görüntüsünü ortaya koyuyor. animasyon formu! Aşağıdaki videoyu inceleyin:

Animasyon şovunu izleyecek misin? Hikayenin ana fikri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin!

Ajan Elvis, 17 Mart 2023 Cuma günü Netflix’te başlıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.