Antoloji dizisi Extrapolations Netflix’te yayınlanıyor mu?

18.03.2023
0
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Antoloji dizisi Extrapolations Netflix’te yayınlanıyor mu?

Meryl Streep bir ev ismidir! Ve bağlı olduğu herhangi bir proje, iyi olacağını biliyorsun. Aktris, projelerinin çoğu film odaklı olduğu için yıllar boyunca pek televizyon işi yapmadı. Ancak bu istisnalardan biri yeni seridir. Extrapolations !

Ekrandaki yıldıza Yara Shahidi, Game of Thrones’tan Kit Harington, Hamilton’dan Daveed Diggs, Matthew Rhys, Heather Graham, Sienna Miller, Tahar Rahim, David Schwimmer, Judd Hirsch, Crazy Rich Asians yıldızı Gemma Chan ve çok daha fazlası katılıyor.

Peki aktrisin yeni şovunu Netflix’te izleyebilir misiniz yoksa farklı bir platformda mı yayınlanıyor? Aşağıda sizin için cevabımız var!

Extrapolations Netflix’te mi?

Ne yazık ki, Ekstrapolasyonlar Netflix kataloğunun bir parçası değil. Dizi bir Apple Orijinalidir, yani yalnızca Apple TV+’ta yayınlanır. Abonelik maliyetleri $6.99/ay yedi günlük ücretsiz deneme süresinin ardından. Ancak, tüm hikayenin oynandığını görmek istiyorsanız, bu süre tüm sezonu izlemek için yeterli olmayacaktır.

Sınırlı antoloji dizisi, üçü 17 Mart 2023’te gösterime giren toplam sekiz bölümden oluşuyor. Bundan sonra, 21 Nisan 2023 Cuma günü finale kadar her hafta bir yeni taksit yayınlanacak. Apple TV+’a göre “birbiriyle bağlantılı hikayelerin” tümünü görmek için haftalık olarak.

Drama, iklim değişikliğinin çevre üzerindeki etkilerinin yanı sıra gelecekte insanların günlük yaşamlarını derinlemesine ele alıyor. Her bölüm, 2037’den başlayarak gelecekte farklı bir yılda geçiyor. Etkilenen günlük yönlerden bazıları aşk, iş, inanç ve aileyi içeriyor.

Dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Onu izleyecek misin? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin!

Extrapolations artık haftalık olarak yayınlanan yeni bölümlerle Apple TV+’ta yayınlanıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.