Ghosts 2. Sezon: Yenilendi mi İptal mi Edildi?

21.04.2022
33
Okuma Süresi: 5 dakika
A+
A-
Ghosts 2. Sezon: Yenilendi mi İptal mi Edildi?

‘Ghosts’, aynı adı taşıyan İngiliz şovundan uyarlanan CBS’de bir durum komedisidir . Uzak bir akrabasından miras kalan bir kır evi için çok heyecanlı olan New Yorklu Samantha ve Jay Arondekar çiftini takip ediyor. Ancak, her şey göründüğü gibi değildir, çünkü güzel mülk, orada ölen ancak öbür dünyaya geçemeyen insanların hayaletleri tarafından musallattır.

Joe Port ve Joe Wiseman tarafından Amerikan televizyonu için geliştirilen sitcom, ilk olarak Ekim 2021’de gösterime girdi. Yayına başladıktan kısa bir süre sonra daha geniş izleyiciler çekmeye başladı ve izleyici sayısı istikrarlı bir şekilde arttı. Eleştirmenler, gösteriyi özellikle mizahı ve yetenekli oyuncu topluluğu nedeniyle övdü. Yani, bir tur daha görmeyi dört gözle bekliyorsanız, ikinci turla ilgili aradığınız her şey burada.

Ghosts 2. Sezon Çıkış Tarihi

‘Ghosts’ 1. sezon 7 Ekim 2021’de CBS’ye indi ve 18 bölüm yayınlandıktan sonra 21 Nisan 2022’de sona erdi. Her bölüm yaklaşık 25 dakika sürer.

Sitcom’un ikinci sınıf gezisi söz konusu olduğunda, işte size söyleyebileceklerimiz. 24 Ocak 2022’de CBS, serinin başka bir turunu sipariş ettiğini açıkladı. Aldığı yanıtla, ağa yeni gelen kişinin erken bir yenileme yapması bekleniyordu.

Gösteri, CBS’de yüksek performans gösteren diğer üç komediyle birlikte yeşil ışık yaktı – ‘ Young Sheldon ‘, ‘ The Neighborhood ‘ ve ‘ Bob Hearts Abishola ‘. Ocak 2022’de dizinin ortalama 8,06 milyon izleyiciye ulaştığı bildirildi. Ayrıca, Paramount+’daki 1 numaralı komedi şovu olduğu bildirildi . Ancak, kesin bir çıkış tarihi açıklamak için henüz çok erken. Gösteriye 2022-2023 yayın sezonu için yeşil ışık yakıldığından, ‘Ghosts’ 2. sezonunun 2022’nin 4. çeyreğinde yayınlanmasını bekleyebiliriz .

Ghosts 2. Sezon Oyuncular: Kimler Olabilir?

Tüm önde gelen oyuncu kadrosunun, gösterinin gelecek baskısında rollerini yeniden üstlenmesini bekleyebiliriz. Bunlar Rose McIver (Samantha Arondekar), Utkarsh Ambudkar (Jay Arondekar), Asher Grodman (Trevor Lefkowitz), Richie Moriarty (Pete Martino), Sheila Carrasco (Susan Montero AKA Flower), Danielle Pinnock (Alberta Haynes) ve Brandon Scott Jones. (Kaptan Isaac Higgintoot). Onlara büyük ihtimalle Rebecca Wisocky (Hetty Woodstone), Román Zaragoza (Sasappis) ve Devan Chandler Long (Thorfinn) katılacak. Oyuncu kadrosuna bazı ilginç eklemeler de görmeyi bekleyebiliriz.

Ghosts 2. Sezon Konusu: Ne Hakkında Olabilir?

1. sezonda, bir dizi olay sonunda Samantha ve Jay’in kır evlerinde hayaletlerin varlığını kabul etmelerine yol açar. Jay hayaletleri göremez veya duyamazken, karısı ölüme yakın bir deneyim yaşadıktan sonra onlarla etkileşim kurma yeteneği kazanır. Zamanla, birlikte çok sayıda tuhaf ama eğlenceli deneyimler yaşadıkları için çift hayaletlere yakınlaşır. Bölümlerden birinde, hayaletler Cadılar Bayramı gecesinde Samantha ve Jay’in evini vandallardan korurken, başka bir bölüm Samantha’yı Thor’un yaşadığı kabuslar için terapi almasına yardım ederken tasvir ediyor.

Bu nedenle, gelecek bölümde heyecan verici bir dizi hikaye getirmek için şovun yazarlarına güvenebiliriz. Samantha ve Jay, mülklerini başarılı bir şekilde çalışan bir pansiyon haline getirmeye çalışıyorlar, ancak 1. sezonda ilginç zorluklarla karşı karşıyalar. Peki, gelecekte onları neler bekliyor? Girişimleri sonunda başarılı olacak ve umdukları şey olacak mı? Ancak hayaletlerin varlığı çiftin hayatlarının önemli bir parçası olmaya devam ediyor. Ayrıca, birkaç hayaletin sonunda öbür dünyaya geçmesini dört gözle bekleyebiliriz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.