Eddie Stranger Things 4. sezonda ölüyor mu? (Spoiler)

28.05.2022
43
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Eddie Stranger Things 4. sezonda ölüyor mu?  (Spoiler)

Stranger Things’in yeni sezonu şu anda Netflix’te yayınlanıyor ve yeni sezon hakkında sevilecek çok şey var. Bunların başında Hawkins’in altın kalpli en yeni kötü çocuğu Eddie Munson geliyor!

İngiliz aktör Joseph Quinn tarafından oynanan Eddie, Hawkins Lisesi Zindanları ve Dragons kulübü The Hellfire Club’ı yöneten bir lise son sınıf öğrencisidir. Eddie kötü bir çocuk ve sert adam tavrı sergileyebilirken, karakterde göründüğünden çok daha fazlası var!

Sezon boyunca, yazarlar, Stranger Things 4. sezonda bir çıkış favorisi olarak hızla ortaya çıkan Eddie’nin üzerindeki katmanları soyuyor. zamansız bir sonla buluşmak için bir dizi sevilen karakter.

Uyarı: İşte işlerin spoiler almak üzere olduğu yer burası. Her türlü spoilerden kaçınmak istiyorsanız, bizi burada bırakmak isteyebilirsiniz.

Eddie Stranger Things 4. sezonda ölüyor mu?

Stranger Things 4. sezon 1. bölümünü izliyorsanız ve Eddie’ye fazla bağlanmamanız gerektiğini merak ediyorsanız, sizin için hazırladığımız güncellemeyi beğeneceğinizi düşünüyoruz!

Eddie bu sezon kendini kaçarken ve birkaç tehlikeli durumda bulurken, Eddie’nin 4. sezonda ölmediğini doğrulayabiliriz – en azından 1. bölümde değil.

Bu sezon gelecek iki bölüm olduğu göz önüne alındığında, Eddie’nin 2. bölümde ölme olasılığı her zaman vardır, ancak onu 4. sezon bölüm 1 finalinde bıraktığımızda çok canlı ve iyi durumda.

Sezonun ölümlerinin büyük kısmının yeni karakterler olduğu düşünülürse, Eddie’nin ödünç alınan zamanda yaşama şansı var. Bununla birlikte, dizi kesinlikle bu sezon tanıştığımız her yeni karakteri öldürmeyeceğinden, ihtimallerin onun lehine olabileceğine dair iyi bir argüman var gibi görünüyor, değil mi?

Seyirciler arasında ne kadar sevildiği göz önüne alındığında, Eddie 2. bölümde ölürse duygusal bir gün olacak, bu yüzden en sevdiğimiz Hellfire Club üyemize iyi hislerden başka bir şey göndermiyoruz.

Stranger Things 4. sezon şimdi Netflix’te yayınlanıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.