A Snowy Day in Oakland Netflix’te mi?

18.03.2023
32
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
A Snowy Day in Oakland Netflix’te mi?

Nicole Ari Parker, yeni filmi A Snowy Day in Oakland ile beyaz perdeye geri dönüyor. Bu filme aşina değilseniz, nerede izleyebileceğiniz de dahil olmak üzere, hakkında bilmeniz gereken her şeyi aşağıda size anlatıyoruz.

Oakland’da Karlı Bir Gün, Kim Bass tarafından yazılan ve yönetilen bir komedi filmidir. Bass en çok popüler sitcom Sister, Sister’ın ortak yaratıcısı ve 90’ların skeç komedi dizisi In Living Color’da yazdığı yazıyla tanınır.

Parker, uzun süredir psikiyatrist olan erkek arkadaşı ve iş ortağından ayrılmaya karar veren San Francisco’lu üst düzey bir psikolog olan Dr. Latrice Monroe rolünde. Daha sonra, Oakland’da ağırlıklı olarak Afrikalı-Amerikalı bir bölgede bulunan boş bir ofis alanında kendi özel muayenehanesini açarak hayatına devam etmeye karar verir.

Parker’ın yanı sıra Evan Ross, Arden Myrin, Roger Cross, Sean Maguire, Loretta Devine, Reno Wilson, Kimberly Elise, Deon Cole, Michael Jai White ve daha pek çok kişinin tanıdık yüzlerini görmeyi bekleyebilirsiniz.

A Snowy Day in Oakland Netflix’te mi?

Ne yazık ki A Snowy Day in Oakland, şu anda Netflix’te izleyebileceğiniz bir film değil. Ancak, Netflix lisans haklarını alırsa gelecekte akış hizmetine gidebilir. Ama şimdilik, bu filmi izlemek için başka bir yere bakmanız gerekecek.

A Snowy Day in Oakland nerede izlenir

17 Mart itibariyle bu filmi izleyebileceğiniz tek bir yer var: sinema. Yakınınızda gösterim olup olmadığını öğrenmek ve bilet almak için Fandango ve AMC Theatres gibi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, sinemada gösterime girdikten bir süre sonra, büyük olasılıkla Amazon Prime Video, Google Play, Vudu vb. web sitelerinden satın alınabilecek ve/veya kiralanabilecektir.

Çok komik fragmana göz atın!

Oakland’da Karlı Bir Gün şimdi sinemalarda. Komedi filmini izlemek için bilet mi alacaksınız?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.