The Night Agent yıldızı DB Woodside’ın yaşı, filmleri ve TV şovları ve daha fazlası

01.04.2023
16
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
The Night Agent yıldızı DB Woodside’ın yaşı, filmleri ve TV şovları ve daha fazlası

The Night Agent, piyasaya çıktığından beri çok revaçta ve bunu kesinlikle hak ediyor! Netflix dizisinde Peter Sutherland rolünde Gabriel Basso, Rose Larkin rolünde Luciane Buchanan ve Diane Farr rolünde Hong Chau yer alıyor. Tanıdık gelebilecek oyunculardan biri de DB Woodside.

Oyuncu, iş arkadaşı Chelsea Arrington (Fola Evans-Akingbola) ile birlikte Maddie’ye (Sarah Desjardins) atanan kıdemli bir ABD Gizli Servis ajanı olan Erik Monks rolünü üstlendi. Aksiyon gerilimin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor ve harika haber ise dizinin 2. sezonu için şimdiden yenilenmiş olması! 2024’te hikayenin daha fazlasını görmeye hazır olun.

İkinci sezon için heyecanlanmadan önce, ilk sezondaki karakterini sevdiyseniz Woodside hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz.

The Night Agent yıldızı DB Woodside’ın yaşı ve boyu

Yıldızın tam adı David Bryan Woodside’dır. Doğum tarihi 25 Temmuz 1969. Bu, onun bir Aslan olduğu ve Mart 2023 itibarıyla 53 yaşında olduğu anlamına gelir. Ben Almora’yı oynayan Enrique Murciano.

The Night Agent yıldızı DB Woodside sosyal medya

Yetenek hem Twitter’da hem de Instagram’da! bluebird sitesinde toplam 251.7K takipçisi bulunmaktadır. Şovun prömiyer etkinliğinde The Night Agent yardımcı yıldızlarıyla göz kamaştıran fotoğraflarını, diziyi tanıtırken röportajlarını paylaştığını ve oyuncunun düşündüğü diğer rastgele şeyleri görmek için onu @dbwofficial’da takip edebilirsiniz.

Instagram’da, oyuncuya 1,7 milyon takipçiye sahip olduğu @dbwofficial’da bir takip verebilirsiniz. Orada, The Night Agent’ı tanıttığı, bazı hayran düzenlemelerini paylaştığı ve takipçilerine şu anda ne tür müziğin ona ilham verdiğini bildirdiği içerik bulacaksınız.

The Night Agent yıldızı DB Woodside filmleri ve dizileri

Woodside, yıllar boyunca birçok televizyon programında yer aldı! Ama belki de Netflix hayranları onu en çok popüler dizi Lucifer’daki rolüyle tanıyacak! Oyuncu, ana kadronun bir parçasıydı ve bir melek ve baş karakterin erkek kardeşi olan Amenadiel’i canlandırdı.

Film kredisi var, ancak daha çok televizyondaki rolleriyle tanınıyor. Aktörün başlıca televizyon rollerinden bazıları arasında Buffy the Vampire Slayer’daki Robin Wood, 24’teki Wayne Palmer, Hawthorne’daki David Gendler, Suits’teki Jeff Malone ve 9-1-1: Lone Star’daki Trevor Parks yer alıyor.

Film rolleri arasında ilk uzun metrajlı filmi Scar City, Romeo Must Die, That Awkward Moment, Paul Blart: Mall Cop 2 ve The Man in 3B yer alıyor.

The Night Agent 1. sezon şimdi Netflix’te yayınlanıyor. Akış hizmeti, 2. sezonun 2024’te bir ara gelecek şekilde dizinin yenileneceğini çoktan duyurdu!

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.