Stranger Things yıldızları Charlie Heaton ve Natalia Dyer evli mi? Yeni röportaj hayranlarından şüphelendi

03.06.2022
71
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Stranger Things yıldızları Charlie Heaton ve Natalia Dyer evli mi?  Yeni röportaj hayranlarından şüphelendi

Ekrandaki en sevdiğimiz çiftleri desteklemeyi her zaman seviyoruz ve bu Stranger Things için bir istisna değil. Mike (Finn Wolfhard) ve Eleven (Millie Bobby Brown) ya da hepimizin romantik olmak istediği ikili Joyce (Winona Ryder) ve Hopper (David Harbour) olsun, bu eşleşmelerden bazılarına aşık olmak çok kolay.

Nancy (Natalia Dyer) ve Jonathan’a (Charlie Heaton) gelince, Stranger Things 4. sezon 1. ciltte aşkları tehlikede ve hatta Nance’in eski sevgilisi Steve (Joe Keery) ile tekrar bir araya geleceği bile şiddetle öneriliyor. . Dışarıdaki tüm Jancy nakliyecileri hayal kırıklığına uğramış hissetse de (ben dahil!), İyi haber şu ki Dyer ve Heaton aslında gerçek hayatta birer ürün. Hayranlar, iki oyuncunun sette tanıştığını ve yıllardır çıktığını bilecek. İlk kez 2016’nın sonlarında çıkacaklarına dair söylentiler başladı ve 2017’de SAG Ödülleri’nde birlikte ilk kırmızı halı görünümlerini yaptılar.

Hayranlar şimdi Natalia Dyer ve Charlie Heaton’ın ilişkilerinde bir sonraki adımı attıklarını ve evli olduklarını düşünüyorlar. Ama bu doğru mu?

Natalia Dyer ve Charlie Heaton evlendi mi?

Şu anda Dyer ve Heaton’ın evli olduğuna dair bir onayımız yok. Ama işte insanlar neden böyle düşünüyor. Stranger Things 4. sezonu tanıtırken, bir avuç oyuncu BuzzFeed ile röportaj için yavru köpeklerle oynadı. Gerçekten harika ve eğlenceli cevaplar verdiler ve video çok sevimli, bu yüzden tüm hayranların izlemesini tavsiye ederiz! Ancak röportajın sonu, izleyicilerin kaşlarını kaldırmaya başladığı yerdir.

Heaton, yavrulardan birini sahiplenmek istediğini ancak hemen ardından uçağı olduğunu ve bunu yapamayacağını, BuzzFeed çalışanlarından birinin ona bir köpekle uçabileceğini söylediğini belirtiyor. Görünüşe göre bu sevimliliğe nasıl hayır diyeceğini bilemeyen Heaton, “karısıyla konuşması gerektiğini” söylüyor. Tabii ki, aşağıdaki YouTube videosunun yorumları, onun “eşi” sözüne dikkat çeken hayranlarla dolup taştı.

“Bunu duymak iki kez aldı, gerçekten evlendiler mi? Çok tatlılar” diyen bir yorumda, bir başkası “Biz öyle miyiz? [really] Charlie’nin Natalia’ya ‘karım’ demesini atlayacağım [crying emoji] ne kadar tatlı.” Aşağıdaki röportajın tamamını izleyin! (Heaton’ın yorumu 11:40 civarındadır).

Şu anda Heaton ve Dyer’ın evli olmadığını, ancak belki de sadece sevimli takma adlar kullandıklarını varsayacağız. Heaton’ın “karım” değil de “karım” demesi, bana bunun gerçek bir şey değil de söylenecek bir şey olduğunu düşündürüyor. Her şey anlambilimle ilgili!

Çiftin hayranlarının bildiği gibi, ilişkilerinde oldukça mahremdirler ve genellikle birbirleri hakkında konuşmazlar. Instagram beslemeleri birlikte fotoğraflar içeriyor, ancak sık sık paylaşım yapmıyorlar. Cosmopolitan UK ile yaptığı bir röportajda Dyer, hayranlarının ilişkilerine olan takıntısını anlamadığını belirterek, ilişkileri hakkında birkaç nadir yorum yaptı. “Neden ortaya çıktığını hep merak etmişimdir. İnsanlar neden bunu bilmek istiyor?” dedi.

Dyer ve Heaton evliyse veya gelecekte evlenecekse, sosyal medyada paylaşılan düğün fotoğraflarını görme konusunda bahse girmeyin!

Gerçek hayattaki iki muhabbet kuşunu, şu anda Netflix’te yayınlanan Stranger Things 4. sezon 1. ciltte izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.