Spiderhead çıkış tarihi, oyuncular, özet, fragman ve daha fazlası

24.04.2022
7
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Spiderhead çıkış tarihi, oyuncular, özet, fragman ve daha fazlası

Netflix’e her zaman bir sürü harika yeni dizi ve film geliyor ve şu anda başka bir ilginç projenin yapım aşamasında olduğu haberini aldık. Çalışmalarda Spiderhead adında yeni bir film var. Bu tür değiştiren ve karanlık bir şekilde komik psikolojik gerilim, birkaç tanıdık yüze ve ilginç bir olay örgüsüne sahip, bu kesinlikle bir hit olacak.

Bu makale 21 Nisan 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Başrolünde Chris Hemsworth’ün yer aldığı yeni filmin yönetmenliğini Joseph Kosinski, senaryosunu Rhett Reese ve Paul Wernick kaleme alıyor. Chris Hemsworth ayrıca Wernick, Reese, Eric Newman, Agnes Chu, Geneva Wasser, Tommy Harper ve Jeremy Steckler ile birlikte yapımcılık yapıyor.

Spiderhead çıkış tarihi

Netflix, Nisan ayı sonlarında filmin resmi olarak 17 Haziran 2022’de vizyona gireceğini duyurdu. Filmler 12:00 PT / 3:00 AM ET’de çıkıyor.

Spiderhead oyuncular

Chris Hemsworth ana cazibe merkezidir, ancak Spiderhead ayrıca Miles Teller, Jurnee Smollett, Mark Paguio ve Tess Haubrich gibi diğer birçok önemli oyuncuyu da canlandırıyor.

Spiderhead özet

Film, George Saunders’ın The New Yorker’ın Escape from Spiderhead adlı kısa öyküsüne dayanacak. Örümcek Kafadan Kaçış, ciltteki uzun hikayelerden biridir. Kitabın tamamı gerçekten harika bir okuma ve şiddetle tavsiye ediyorum.

Entertainment Weekly tarafından bildirildiği üzere, film uyarlaması yakın bir gelecekte geçiyor ve ceza indirimi karşılığında tıp öğrencisi olmaya karar veren iki mahkumu takip ediyor. Duygu değiştiren ilaçlar geliştiren bir bilim insanı için kobay haline geldikten sonra, geçmişlerindeki iblislerle doğrudan yüzleşmek zorundadırlar.

İşte resmi Netflix özeti:

Parlak vizyoner Steve Abnesti (Chris Hemsworth) tarafından işletilen son teknoloji ürünü bir cezaevinde mahkumlar, hapis cezaları karşılığında zihin değiştiren ilaçların dozlarını yöneten cerrahi olarak bağlanmış bir cihaz giyerler. Barlar, hücreler veya turuncu tulumlar yok. Spiderhead’de hapsedilen gönüllüler kendileri olmakta özgürdür. Onlar olmayana kadar. Bazen daha iyi bir versiyon olurlar. Aydınlatmanız mı gerekiyor? Bunun için bir ilaç var. Kelimeler için bir kayıp mı? Bunun için de bir ilaç var. Ancak iki denek, Jeff (Miles Teller) ve Lizzy (Jurnee Smollett) bir bağlantı kurduğunda, Abnesti’nin deneyleri özgür iradenin sınırlarını tamamen zorlamaya başlayınca, kurtuluşa giden yolları daha da sarpa sarar.

Spiderhead römork

Şu an itibariyle henüz bir fragman yok, ancak Mayıs sonu veya Haziran başında bir tane yayınlandığını görebiliriz.

Spiderhead’i 17 Haziran 2022’de Netflix’te izleyin.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.