Snowpiercer 4. Sezon: Yenilendi mi İptal mi Edildi?

14.04.2022
22
Okuma Süresi: 6 dakika
A+
A-
Snowpiercer 4. Sezon: Yenilendi mi İptal mi Edildi?

TNT’nin kıyamet sonrası dizisi ‘Snowpiercer’, Bong Joon-ho’nun adını taşıyan 2013 filmine ve Benjamin Legrand, Jacques Lob ve Jean-Marc Rochette’in 1982 tarihli Fransız çizgi romanı ‘Le Transperceneige’e dayanıyor. Dünya gezegeni donmuş bir çorak arazi haline geldikten sonra insanlığın hayatta kalan tek kişisini taşıyan titüler hareketli trenin etrafında toplanıyor. Dizi, Layton ve Melanie’nin, Bay Wilford adlı bir tiranla savaşırken yolcuların güvenliğini farklı şekillerde sağlama çabalarıyla ilerliyor.

Graeme Manson ve Josh Friedman tarafından geliştirilen, ilk olarak 17 Mayıs 2020’de yayınlanan dizi. Üç sezon boyunca, gerilim dizisi iddialı ve sürükleyici anlatımı, güç dolu performansları ve sosyal yorumları nedeniyle eleştirmenlerden ve izleyicilerden büyük beğeni topladı. Gösterinin üçüncü bölümü, anlatıyı devam ettirmek için yeterli kapsamla sona erdiğinden, dördüncü sezonun beklentilerini merak ediyor olmalı. İşte bilmeniz gereken her şey!

Snowpiercer 4. Sezon Çıkış Tarihi

‘Snowpiercer’ 3. sezon prömiyeri 24 Ocak 2022’de TNT’de yapıldı ve 28 Mart 2022’de sona erdi. Üçüncü sezon, her biri 45-50 dakika süren on bölümden oluşuyor.

Dördüncü sezonla ilgili olarak, bildiklerimiz bunlar. 29 Temmuz 2021’de TNT, ‘Snowpiercer’ın 4. sezon için yenilendiğini duyurdu. “Snowpiercer, bizim için [TNT] inanılmaz derecede başarılı bir dizi oldu ve izleyicilerin hayal gücünü yakalamaya, izleyici kitlesini büyütmeye ve güçlü reytingleri korumaya devam ediyor. Tüm sezonlarımız duygusal, beklenmedik bir yolculuğa çıkıyor ve iyi kurgulanmış hikayeler gelişmeye ve izleyiciler için alakalı kalmaya devam edecek. Trenin Sezon 4’e devam etmesini sağlamaktan heyecan duyuyoruz, ”dedi Sam Linsky ve Adrienne O’Riain – TNT için senaryolu orijinal programlama eş başkanları – bir açıklamada.

Raporlara göre dördüncü sezonun çekimlerinin Mart 2022’nin sonlarında Vancouver’da başlaması bekleniyor . Bilimkurgu dizisi yoğun çekimler ve yapım sonrası dönemler gerektirebileceğinden dizinin hayranlarının ekranlara dönmesi için bir süre beklemesi gerekebilir. Tüm bu faktörleri hesaba katarak, ‘Snowpiercer’ 4. sezonunun 2022’nin ilk çeyreğinde yayınlanmasını bekleyebiliriz .

Snowpiercer 4. Sezon Oyuncular: Kimler Olabilir?

Dördüncü sezonda Jennifer Connelly (Melanie Cavill), Daveed Diggs (Andre Layton), Mickey Sumner (Bess Till), Lena Hall (Miss Audrey), Rowan Blanchard (Alexandra “Alex” Cavill), Iddo’nun dönüşünü bekleyebiliriz. Goldberg (Bennett Knox) ​​ve Alison Wright (Ruth Wardell). Sam Otto (John “Oz” Osweiller), Katie McGuinness (Josie Wellstead), Sheila Vand (Zarah Ferami), Roberto Urbina (Javi), Mike O’Malley (Sam Roche), Chelsea Harris (Sykes) ve Jaylin Fletcher (Miles) ) de dönebilir.

Sean Bean’in (Mr. Wilford) dönüşü, karakteri üçüncü sezonun finalinde Snowpierer’dan ayrılmak zorunda kaldığı için belirsizdir. Ayrıca Archie Panjabi ( Asha ), Steven Ogg ( Pike ), Annalise Basso (Lilah “LJ” Folger Jr.) ve Tom Lipinski ( Kevin McMahon ), ekrandaki karakterleri 3. sezonda öldüğü için geri dönmeyebilirler. dördüncü turda yeni yüzlerin tanıtılmasını bekleyebiliriz.

Snowpiercer 4. Sezon Konusu: Ne Hakkında Olabilir?

Serinin üçüncü bölümü, Layton ve Melanie’nin aralarındaki savaşın, Wilford’un Snowpiercer’daki zorbalığının yolunu açacağını fark etmesiyle sona erer. Wilford’u Snowpiercer’ı hayatta kalmak için yeterli süspansiyon ilacı olan küçük bir vagonda bırakmaya zorlarlar. Melanie ve Layton, treni ikiye bölmeye karar verirler, böylece ilki ana demiryolu hattında kalabilirken, ikincisi New Eden’a ulaşabilir.

Yolcular taraf seçtikten sonra, Melanie ve takipçileri trenin ilk yarısında düşük riskli raylarda kalırken, Layton ve takipçileri Snowpiercer’ın ikinci yarısında New Eden’e varırlar. New Eden’a ulaştıktan sonra, Layton ve grup, bölgede sıcaklığın yükseldiğini ve buzulların erimesine neden olduğunu fark eder. Üç ay sonra Melanie gökyüzünde bir patlamaya tanık olur.

Dördüncü sezon, Layton ve takipçilerinin New Eden’da nasıl hayatta kaldıklarını tasvir edebilir. Daha yaşanabilir bir bölgeye taşınabilirler. Melanie ve Bennett, gökyüzündeki patlamanın ardındaki gizemi keşfedebilir. New Eden gerçekten de Dünya’yı yeniden kolonileştirmenin ilk adımı olduğundan, Layton’ın Arap sıcak noktasındaki yaşam koşullarını açıklamak için Melanie ile iletişime geçmesi bekleniyor. Wilford’un nasıl ilerlediğini ve Snowpiercer’a olası dönüşünü de görebiliriz. Ayrıca, gelecek baskı, Layton’ın Josie ve Bess’in Bayan Audrey ile olan ilişkisinin ilerleyişini gösterebilir .

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.