Ghostland Mahkumları Filmi Konusu ve Oyuncuları Ghostland Mahkumları Nerede çekildi?

15.04.2022
5
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Ghostland Mahkumları Filmi Konusu ve Oyuncuları Ghostland Mahkumları Nerede çekildi?

Ghostland Mahkumları (Prisoners of the Ghostland) , senaryosunu Aaron Hendry ve Reza Sixo Safai’nin yazdığı , Sion Sono tarafından yönetilen 2021 tarihli bir Amerikan korku Batı filmi bugün televizyon ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Başrollerinde Nicolas Cage , Sofia Boutella ve Bill Moseley var . Konusu , Ghostland adlı karanlık bir bölgeye kaybolan valinin evlatlık torununu kurtarmak için gönderilenkötü şöhretli bir suçlu Hero ( Nicolas Cage ) etrafında dönüyor. Ghostland Mahkumları Filmi Konusu ve Oyuncuları Ghostland Mahkumları Nerede çekildi?

Nicolas Cage , Sofia Boutella ve Bill Moseley’in göze çarpan performanslarına sahip olan ‘Ghostland Mahkumları’, bir suçlunun özgürlük için zamana karşı yarışını ve aynı zamanda onun kurtuluş yolu olduğu ortaya çıkan bir neo-noir western aksiyon filmi . Sion Sono’nun yönettiği, korku unsurları ve aksiyon dolu dramı ile film, izleyiciyi sonuna kadar koltuğunun kenarında tutan bir olay örgüsü örüyor. Film sizin de ilginizi çekiyorsa, nereden izleyeceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Ghostland Mahkumları Konusu Ne Hakkında?

Kahraman, suçlarından dolayı uzun süredir parmaklıklar ardında kalan ve yakın zamanda kurtulma umudu olmayan acımasız bir banka soyguncusu. Ancak, Vali adlı zengin bir savaş ağasının torunu Bernice, karanlık bir doğaüstü evrende kaybolduğunda, kaçağı geri alma sorumluluğunu ona emanet etmek için Kahramanın kaçışını düzenler.

Kötü şöhretli soyguncunun özgürlüğünü kazanmak için bir şansı var, ancak birkaç gün içinde Bernice’i ele geçiremezse, giydiği kendi kendini yok eden deri elbise hayatını alacak. Kefaret, aksiyon ve drama hikayesi herkesi kendine bağlayabilir.

Ghostland Mahkumları Oyuncuları ve Karakterleri

  • Nicolas Cage Kahraman olarak
  • Sofia Boutella Bernice olarak
  • Vali olarak Bill Moseley
  • Psikopat olarak Nick Cassavetes
  • Yasujiro olarak Tak Sakaguchi
  • Susie olarak Yuzuka Nakaya
  • Genç Dais Ratman olarak
  • Stella olarak Koto Lorena
  • Canon Nawata Nancy olarak
  • Jai Batı Jay olarak

Ghostland Mahkumları Filmi Nerede Çekildi?

Filmin çekimleri 6 Kasım 2019’da Japonya’da başladı ve Sôhei Tanikawa görüntü yönetmeni olarak görev yaptı. Çekimler ayrıca 31 Mart 2020’de Los Angeles , California’da gerçekleşti .

Ghostland Mahkumları Filmi Fragmanı İzle

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.