Netflix’te Sonic Prime 2. sezon olacak mı?

17.12.2022
42
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Netflix’te Sonic Prime 2. sezon olacak mı?

Sonic Prime’ın sekiz bölümünün tamamı Netflix’te izlenebilir ve çocuklarınız muhtemelen tüm sezonu bir oturuşta hızlandırmıştır. Şimdi, muhtemelen ikinci bir taksit olup olmayacağını merak ediyorsunuz. Başka yerde arama! Sonic Prime 2. sezon hakkında bildiğimiz her şeyi hemen aşağıda paylaştık.

Netflix’in Sonic Prime’ı, popüler video oyunu serisi Sonic the Hedgehog’un bir başka televizyon uyarlamasıdır. WildBrain animasyon stüdyosu çocuk serisini canlandırdı ve SEGA ile birlikte prodüksiyona katıldı. Ayrıca WildBrain, SEGA, Erik Wiese ve Man of Action Entertainment yönetici yapımcı olarak görev yaptı.

Dizi, Sonic’in Dr. Eggman ile savaşmasıyla başlar. Dr. Eggman ile yaşadığı bir karşılaşma evrenin paramparça olmasına ve Sonic ile arkadaşlarının paralel boyutlara gönderilmesine neden olduktan sonra Sonic, arkadaşlarıyla yeniden bağlantı kurmak ve dünyayı kurtarmak için Shatterverse’te yarışmak zorundadır.

Deven Mack Sonic the Hedgehog’u seslendiriyor. Brian Drummond, Ashleigh Ball, Adam Nurada, Shannon Chan-Kent, Kazumi Evans, Ian Hanlin, Seán William McLoughlin ve Vincent Tong da seslendirme ekibinde yer alıyor. Peki, Sonic Prime 2. sezon geliyor mu? İşte bildiklerimiz.

Netflix’te Sonic Prime 2. sezon olacak mı?

Evet, kesinlikle bir Sonic Prime 2. sezon olacak. Netflix, animasyon dizisini ilk sipariş ettiğinde 24 bölüm sipariş etmişti. İlk sezonda yalnızca sekiz bölüm yer aldığından, bu, ikinci sezonda yakında daha fazla bölümün geleceği anlamına gelir. Ancak ikinci sezondaki toplam bölüm sayısı bilinmiyor. Tahminimizce Netflix kalan 16 bölümü iki sezona ayıracak. Yani, 2. sezon muhtemelen sekiz bölümden oluşacak, ardından üçüncü sezon son sekiz bölümden oluşacak.

Dizinin baş yapımcısı Logan McPherson, What’s on Netflix ile konuştu ve halihazırda daha fazla bölüm yaptıklarını ve “çok da uzak olmayan bir gelecekte” geleceklerini doğruladı. Umarım 2023’te yeni bölümlerin çıktığını görürüz. Bunun mümkün olduğuna inanıyorum.

Netflix, ikinci sezonla ilgili herhangi bir ayrıntı açıklamadı, ancak muhtemelen yakında bir şeyler duyacağız. Sonic Prime 2. sezonla ilgili tüm yeni güncellemeler için takip etmeyi unutmayın!

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.