Emily in Paris 3. sezondaki Emily kaç yaşında? (Lily Collins’in yaşı)

22.12.2022
61
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Emily in Paris 3. sezondaki Emily kaç yaşında?  (Lily Collins’in yaşı)

Emily Paris’te 3. sezon 21 Aralık’ta yayınlandı ve elbette şu anda herkesin art arda izlediği şey bu. Bu sezon, Emily Cooper (Lily Collins) kariyeri ve aşk hayatıyla ilgili daha derin bir belada bulur. Ama kızımız Emily dayanıklıdır ve önüne çıkan engellerden her zaman geri dönmeyi başarır.

Emily Paris’te 3. sezon, Emily’nin Chicago patronu Madeline ile Savoir/Gilbert Group’ta kalmaya veya yeni bir pazarlama firmasında Sylvie and Co’ya katılmaya karar vermesiyle başlar. Ancak Emily’nin sezon başında uğraşması gereken tek şey bu değil. Büyüleyici sevgilisi Alfie (Lucien Laviscount), Londra’ya döndüğü için uzun mesafeli bir ilişki hakkında karar vermesi için ona baskı yapıyor.

Açıkçası, eldeki durumlar eninde sonunda halledilir, ancak Emily sezonun geri kalanında başka birçok sorunla karşı karşıya kalır. Ve bizi o şok edici 3. sezon finali heyecanına sokmayın! Emily’nin yaklaşan dördüncü sezonda düşüneceği ve anlayacağı çok şey var ve her şeyin nasıl sonuçlanacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Ancak bu arada, Emily in Paris kadrosu ve karakterleri hakkında bilinmesi gereken her şeyi araştırmaya karar verdik. Doğal olarak, başlamaya karar verdiğimiz ilk oyuncu Lily Collins. Emily in Paris yıldızı kaç yaşında? Peki ya karakterinin yaşı? Bu sulu detayları aşağıda paylaştık.

Emily, Paris yıldızı Lily Collins’in kaç yaşında?

Lily Collins, 18 Mart 1989’da Guildford, Surrey, İngiltere’de doğdu. Şu anda 33 yaşında ve burcu Balık. Ek olarak, 5 fit 5 inç boyunda duruyor ve uzun koyu kahverengi saçları ve güzel ela gözleri var.

Lily, Emily in Paris’in yanı sıra The Blind Side, Abduction, Mirror Mirror, The Mortal Instruments: City of Bones, To the Bone, Okja, Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile, Inheritance, The Last Tycoon, Les Misérables ve Düşeş. Onu bir sonraki The Accomplice adlı bir TV programında göreceğiz.

Peki, Lily Collins ve Emily Cooper arasındaki yaş farkı nedir?

Emily in Paris 3. sezondaki Emily kaç yaşında?

Romantik komedi dizilerinde Emily Cooper’ın yaşı hiç konuşulmuyor. Ancak 2. sezonun üçüncü bölümünde, sosyal medya sayfasındaki bir yorumda yaşının belirtildiği bir sahne var. Üçüncü bölüm, Emily’nin doğum gününü konu alıyor. Telefonundan sosyal medya hesabını kontrol ederken doğum günü mesajları almaya başlar. Mesajlardan biri, “29 yıl Jeune! Doğum günün kutlu olsun, @emilyinparis.” “29 yaşında genç” İngilizce’de 29 yaşında genç anlamına gelir. Demek Emily 29 yaşında.

Emily in Paris 3. sezon, 2. sezonda hikayenin kaldığı yerden devam ettiğinden ve Emily’nin üçüncü sezonda doğum günü olmadığından, 3. sezonda Emily’nin hala 29 yaşında olduğunu söylemenin güvenli olduğunu düşünüyorum. Lily Collins, karakteri Emily Cooper’dan dört yaş büyük.

Emily Paris’te 3. sezon şimdi Netflix’te yayınlanıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.