Disenchanted Netflix, Disney+, HBO Max, Hulu veya Prime’da mı?

17.11.2022
25
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Disenchanted Netflix, Disney+, HBO Max, Hulu veya Prime’da mı?

Kevin Lima’nın 2007 yapımı ‘Enchanted’ filminin devamı niteliğindeki ‘Disenchanted’, Giselle’in mutluluğunu sorgulamaya başladığı sonsuza kadar mutlu olmasından on yıldan fazla bir süre sonra geçen bir müzikal fantastik film . Adam Shankman’ın yönettiği romantik komedi filmi , Amy Adams , Patrick Dempsey, James Marsden , Idina Menzel ve Gabriella Baldacchino gibi yetenekli aktörlerin etkileyici ekran performanslarını içeriyor .

Orijinal filmin başarısı ve olumlu eleştirilerinin ardından, devam filmi de ‘Enchanted’ın eğlenceli ve büyülü bir devamı niteliğinde. Devam filmi hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Pekala, size gerekli tüm detayları vermemize izin verin!

Disenchanted Ne Hakkında?

Giselle, Robert ve Morgan Philip, on yılı aşkın bir süredir sonsuza dek mutlu bir yaşamın ardından, ailelerinin en yeni üyesiyle birlikte Monroeville banliyösüne taşınır. Ancak Malvina Monroe, topluluğu gözetler ve Philip ailesi için acımasız niyetleri vardır. Bazı sorunlar ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra Giselle, hayatlarının mükemmel bir peri masalı gibi olmasını diler. Ne yazık ki, büyü geri tepince işler tersine döner. Büyülü köye götürülmek ve Philip ailesinin yanında neler olduğunu görmek ister misiniz? Bunun için filmi kendi başınıza izlemeniz gerekecek ve işte bunu yapmanın tüm yolları burada!

Disenchanted Netflix’te mi?

Hayır, Netflix devasa koleksiyonunda “Disenchanted”a yer vermiyor. Alternatif olarak, akış devinin oluşturduğu ‘ The School for Good and Evil ‘ ve ‘ Nightbooks ‘ gibi benzer fantastik filmleri izlemeyi seçebilirsiniz .

Disenchanted Hulu’da mı?

Hulu abonelerinin, yayıncıda bulunmadığı için diğer platformlarda ‘Disenchanted’ ifadesini araması gerekecek. Ancak fantezi türünün hayranları, Hulu’da heyecan verici alternatiflere yönelme seçeneğine sahiptir. ‘ Kayıp Kızlar’ı izlemenizi öneririz .

Disenchanted Amazon Prime’da mı?

Ne yazık ki “Disenchanted”, Amazon Prime Video’nun normal teklifinin bir parçası değil. Bununla birlikte, ‘ Cinderella ‘ ve ‘ Four Enchanted Sisters ‘ gibi dev evlerin aktığı bazı mükemmel alternatifler var .

Disenchanted HBO Max’te mi?

HBO Max aboneleri, ‘Disenchanted’ın platformda izlenemediği için hayal kırıklığına uğrayabilir. Ancak bunun, yayıncının barındırdığı ‘ Ella Enchanted ‘ ve ‘ The Spiderwick Chronicles ‘ gibi diğer benzer seçenekleri yakalamanıza engel olmasına izin vermeyin .

Disenchanted Disney+’ta mı?

Disney+ abonelerine müjdeli haberlerimiz var! ‘Disenchanted’, platformda yayınlanmak üzere özel olarak mevcuttur ve hemen buradan izleyebilirsiniz !

Disenchanted İnternette Nereden İzlenir?
Disney+ dışında, ister yayınlayarak ister satın alarak ‘Disenchanted’ı çevrimiçi izlemenin başka bir yolu yok. Bu nedenle, fantastik filmi izlemek için sabırsızlanıyorsanız platforma abone olmanızı öneririz.

Disenchanted’ı Ücretsiz Olarak Nasıl İzleyebilirsiniz?

Neyse ki, Disney+ yeni abonelere ilk yedi gün boyunca tüm içerik kitaplığına ücretsiz erişim hakkı veriyor. Böylece, bu tekliften faydalanabilir ve ‘Disenchanted’ı ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Yine de okuyucularımıza etik olmayan yollara başvurmak yerine tercih ettikleri içeriği izlemek için ilgili aboneliklere ödeme yapmalarını öneriyoruz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.