Elite sezon 5 bu ana karakteri öldürdü mü? (Spoiler)

20.11.2022
22
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Elite sezon 5 bu ana karakteri öldürdü mü? (Spoiler)

Netflix’in en dramatik dizilerinden biri beşinci sezonuyla geri döndü ve hayranlar bu diziyle gerçekten yoğun bir aşırılık seansındalar! Elit sezon 5, Armando’nun (Andrés Velencoso) ölümünün ardından 4. sezonun kaldığı yerden devam ediyor ve beklediğiniz gibi, çözülmeyi bekleyen yeni bir gizem var. İlk bölüm, potansiyel olarak başka bir ölümün gelmesiyle dalga geçiyor ve izleyiciler kim olduğunu öğrenince şok olacak.

Öngörülenlerin, havuzda yüzü aşağı dönük, kafasından fışkıran kanla ölü gibi görünen adamın kim olduğunu göstermesi uzun sürmez. Ama tabii ki Elite gibi bir şovla, sonuna kadar gerçeğin ne olduğunu asla bilemeyiz. Ve Elite 5. sezonda, finalden sonra hala çok fazla soru var. Havuzda yüzüstü yatan kişinin kim olduğunu ve ölüp ölmediğini öğrenmek için buradaysanız, hepsini yıkmak için buradayız!

Elite sezon 5 için spoiler geliyor.

4. bölümün sonunda, havuzda kanlar içinde yüzüstü yatanın Samuel (Itzan Escamilla) olduğunu keşfediyoruz. Şovun bir hayranı olarak, buna tek uygun tepki çıldırmak, çünkü Samuel, 1. sezondan beri İspanyolca dramanın ana karakteriydi. Şovun onu öldürmesi şok edici olurdu, ama elbette. bu Las Encinas öğrencileri için her şey olabilir.

Gizem, Samu’yu havuzda gördükten sonra büyüyor ve bundan sonra bölümlerin geri kalanını boğmamak imkansız. O noktaya nasıl gelir? Hepsi Samu’nun, Benjamín’in (Diego Martín) Armando ile çalıştığını kanıtlayan suçlayıcı bir SIM kartına sahip olması nedeniyle. Mencía (Martina Cariddi) onu bulan kişiydi ve sonra Rebeka (Claudia Salas) sondan bir önceki bölümde Samu’ya anlatıyor.

Finalde Benjamín, Samu ile evinin önünde yüzleşir ve SIM kartı geri almak için savaşır. Fiziksel mücadeleleri sırasında Samu havuza düşer ama yolda kafasını betona çarpar. Samu’nun kartı tutan sırt çantası havuzun dibine düştüğünde suda kan görülebilir. Benjamin az önce olanlar karşısında şok olur ve başka birinin görmesi uzun sürmez.

Samuel Elite 5. sezonda ölecek mi?

Samu kafasını betona kesinlikle sert bir şekilde vursa da – kanamaya başlayacak ve bilincini kaybedecek kadar sert – hayatta kalma şansı olabilir. Patrick onun cesedini keşfettikten sonra, Arí (Carla Díaz), Rebe, Omar (Omar Ayuso) ve diğerleri eve gelir ve şoktadır. Ama kavga etmeye başlamadan önce Samu ayağa kalkar ve uzaklaşmaya başlar. Ancak daha sonra yere düşer ve tekrar bilincini kaybeder. Gerçekten ölüp ölmediği kesin değil.

Elite 5. sezonun sonunda, polis gelir ve Benjamin’i gözaltına alır. Arkadaşların, Samu’nun öldüğünü varsaydıkları için anlaşılır bir şekilde olanlar yüzünden kalbi kırıldı.

Henüz bir onayımız olmasa da kesinlikle Samu öldü gibi görünüyor. Sahte bir ölümü dahil etmek için bunun gibi dramatik bir gösteriyi geride bırakmazdık. Elite sezon 6, ya Samu’nun iyileşmesini ya da arkadaşlarının cenazesine katılmasını içerecek. Gerçekten giderse çok üzülürüz ama sanırım bekleyip öğrenmemiz gerekecek.

Elite 6. sezon için henüz bir çıkış tarihi yok, ancak Elite sezon 5’in sekiz yeni bölümünün tamamını şu anda Netflix’te yayınlayabilirsiniz!

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.