Bosch: Miras Netflix’te mi?

16.12.2022
22
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Bosch: Miras Netflix’te mi?

Titus Welliver Bosch: Legacy’de tekrar geri döndü, ancak Netflix aboneleri popüler suç dramasının heyecan verici yan uyarlamasının keyfini çıkarabilir mi? Öğrenmek için okumaya devam edin!

Polis usulü dramalar söz konusu olduğunda, Bosch’un yedi sezonu, ev izleyicilerine aşırı doygun suç drama türü arasında öne çıkan bir anlatı sunduğunu kanıtladı. Michael Connelly romanlarına dayanan Emmy adayı dizi, cinayetleri araştıran ve aynı zamanda bir seri katili öldürmekten yargılanan LAPD Dedektifi Harry Bosch’u takip ediyor.

Şimdi Welliver, LAPD’den emekli olan ve özel dedektif olarak çalışan itibari karakter olarak geri döndü. Uzun süredir rakibi ve düşmanı olan savunma avukatı Honey “Money” Chandler ile çalışmak zorunda kalır. Ayrıca kızı Maddie, babasının Hollywood’daki eski üssünde LAPD’de memur olarak çalışıyor.

Welliver’la birlikte başrolde Mimi Rogers ve Madison Lintz var. Bosch spin-off’unun her bir yinelemesinin uzunluğu 39 ila 80 dakika arasında değişiyor ve gösteri şu ana kadar Rotten Tomatoes’da bazı etkileyici puanlar ve 2. sezon yenilemesiyle sağlam bir beğeni topladı.

Bosch: Miras Netflix’te mevcut mu?

Spin-off dizisinin yayıncıda bulunup bulunmadığına ilişkin kapsamlı bir araştırmadan sonra, cevaplar ortaya çıktı. Bazen bu işler beklendiği gibi gitmez ve Bosch: Legacy’nin Netflix’te bir seçenek olmadığı bilinmelidir.

Yayıncıda, Bosch hayranlarının keyif alacağı, şu anda yayınlanmaya hazır birçok eğlenceli ve büyüleyici suç draması var. Şu anda mevcut olan bazı seçenekler arasında Queen of the South, Lucifer, Money Heist ve Marcella sayılabilir.

Bosch’u nereden yayınlayabilirsiniz: Legacy

Bosch: Legacy, daha önce IMDb TV olarak bilinen ücretsiz akış hizmeti Amazon Freevee’de mevcuttur.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.