The Snow Girl 2. sezon ne zaman? Javier Castillo uyarlaması Netflix’te çalışıyor

01.04.2023
32
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
The Snow Girl 2. sezon ne zaman? Javier Castillo uyarlaması Netflix’te çalışıyor

Hayranlar, Javier Castillo’nun kitabından uyarlanan, Netflix’in bağımlılık yapan İspanyol gerilim dizisi The Snow Girl’ün güncellemeleri için aylardır bekliyor. Kardan Kız, Miren’in izlemesi gereken yeni bir potansiyel davaya işaret eden önemli bir uçurumla sona erdi.

The Snow Girl’ün sonuyla ilgili spoiler var

Hatırlarsanız, 1. sezonun sonunda Miren, birinin bagajına doldurulmuş, bağlanmış genç bir kadının fotoğrafını içeren bir zarf aldı. Amaya ile olana benzer bir durum ve Miren’in 2. sezonda başka bir soruşturmaya gireceğini öne sürüyor. Bu işe yarıyor çünkü Javier Castillo’nun serisinde The Soul Game adlı başka bir kitap var.

İlk sezonda saldırganların kim olduğunu öğrenemediği için 2. sezonda Miren’in tecavüzcüleri hakkında daha fazla bilgi yer alması olasıdır.

The Snow Girl 2. sezon Netflix’te oluyor

Euro TV Place, The Snow Girl 2. sezonunun resmi olarak Netflix’te çalıştığını bildirdi. Makaleye göre, ikinci sezon zaten ön yapım aşamasında, bu yüzden prömiyerini 2024’te aynı zamanlarda, belki Ocak’ta, tıpkı 1. sezonda olduğu gibi görme şansımız yüksek.

Netflix daha fazla Javier Castillo kitabı uyarlayacak

The Soul Game’i The Snow Girl’ün devamı olarak uyarlamanın yanı sıra Netflix’in, El cuco de cristal veya İspanya’daki bir başka popüler roman olan The Crystal Cuckoo adlı başka bir Javier Castillo romanını da uyarladığı bildiriliyor.

The Crystal Cuckoo, kalp nakli olan ve bağışçının annesi tarafından evini ziyaret etmeye davet edilen bir tıp öğrencisini konu alıyor. Kulağa biraz Netflix korku dizisi Chambers’ın konusuna benziyor.

The Snow Girl 2. sezon olacağı için heyecanlı mısınız? The Crystal Cuckoo’ya bakar mısın? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bize bildirin!

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.