The Gray Man 2 sürüm güncellemeleri: Netflix filminin devamı gelecek mi?

22.07.2022
37
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
The Gray Man 2 sürüm güncellemeleri: Netflix filminin devamı gelecek mi?

Netflix’in yeni aksiyon gerilim filmi The Gray Man’in yazın en çok izlenen filmlerinden biri olduğuna hiç şüphe yok. Film, Avengers: Endgame’in (diğerlerinin yanı sıra) yönetmenleri Anthony ve Joe Russo’dan geliyor ve dünyanın en büyük film yıldızlarından bir üçlüyü canlandırıyor.

Ryan Gosling, Chris Evans ve Ana de Armas, Bridgerton çıkışlı Regé-Jean Page ve Game of Thrones’un başrollerini Jessica Henwick’in de oynadığı The Grey Man’de başrolde. Aksiyon filminde, bir CIA paralı askeri karanlık sırları öğrenir ve uluslararası suikastçıların hedefi ve eski bir meslektaşı olur.

The Grey Man, 22 Temmuz’da Netflix’te yayınlanan dünya çapındaki yayınından önce 15 Temmuz’da sınırlı bir sinema gösterimi aldı. Film eleştirmenlerden orta düzeyde bir tepki alsa da, hayranlar kesinlikle dünyanın dört bir yanında filmin yıldızlarını arıyor olacaklar.

Ama kesin başarıyı yakalayan bir devam filmi için geri dönecekler mi? The Gray Man’in geleceği ve franchise genişletmesinin devamı olasılığı hakkında şu ana kadar bildiklerimiz burada.

Netflix’te The Gray Man’in devamı olacak mı?

Filmin Temmuz 2022’de gösterime girmesinden itibaren Netflix, The Gray Man devamı veya franchise için herhangi bir somut plan açıklamadı. Eserlerde herhangi bir ek başlık olmamasına rağmen, Mark Greaney’nin kitap serisinden çekilecek çok sayıda kaynak materyal var.

Variety’ye göre, Russo Kardeşlere Mumbai’deki bir basın toplantısında daha fazla filmin potansiyeli hakkında sorular soruldu ve geleceğe dair ima ettiler:

“Bir kitap serisine dayanıyor, bu yüzden bunu gelecekteki filmlere genişletme fırsatı var. Dünyaya devam etmeyi seviyoruz çünkü tüm karakterleri seviyoruz. Ancak izleyicinin bize hikayenin daha fazlasını görmek isteyip istemediklerini söylemesine ihtiyacımız var. Hikayede ilerlemeye devam edersek, Dhanush’un karakterinin ilerleyen dünyanın bir parçası olacağını size garanti edebilirim.”

Çoğu Netflix oyununda olduğu gibi, geliştirme aşamasında bir devam filmi alma veya evreni genişletme olasılığı, performansına bağlıdır. The Gray Man’deki film yıldızının en popüler isimlerinden bazılarını göz önünde bulundurursak, bunun büyük bir gişe rekorları kıracağını varsayabiliriz, tıpkı geçen sonbaharda iki devam filmi için yeşil ışık yakan Red Notice filminde olduğu gibi.

Netflix, The Gray Man’e dayanan bir devam filmi veya yan film duyurusu yaparsa, hayranları en son gelişmelerden haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz. Netflix daha fazla film haberi ve güncellemesi için bizi izlemeye devam edin ve filmi şimdi Netflix’te izleyin!

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.