The Empress 2. sezon çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, konusu ve Devrim Lingnau olacak mı?

10.11.2022
146
Okuma Süresi: 6 dakika
A+
A-
The Empress 2. sezon çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, konusu ve Devrim Lingnau olacak mı?

The Empress ne zaman çıkacak? Imparatoriçe ki hangi ülkenin? The Empress neyi anlatıyor? The Empress dizi kaç bölüm? The Empress 2. sezon çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, konusu ve Devrim Lingnau olacak mı?; Herkes ateşli bir dönem dramasını sever ve Netflix hepimizi mecbur etmekten çok mutludur. Bu sefer flama bizi, İmparator Franz Joseph ile evlendikten sonra asi bir prensesin Avusturya İmparatoriçesi olduğu ve Viyana sarayında siyaset dünyasına girdiği 1854’e geri götürdü.

Habsburg imparatorluğunun kalbindeki genç ‘Sisi‘nin (veya kime sorduğunuza bağlı olarak ‘Sissi‘nin) imtihanları ve dertleri, sabun benzeri iniş çıkışlar sayesinde uzun zamandır Avusturya ve Alman tarihinde popüler bir konu olmuştur. çoğunlukla inişler, ne yazık ki) hayatının. Sonuç olarak, hikayesi Sommerhaus Serien tarafından Netflix Almanya için TV uyarlaması için olgunlaştı.

Ve tahmin et ne oldu? Sadece Almanca konuşulan ülkelerde değil, ağ için de büyük bir hit oldu.

Netflix, ikinci sezona henüz devam etmemiş olsa da – kesinlikle sadece bir zaman meselesi – bu sürpriz uçurumu takip etmekten çekilecek çok şey var, ayrıca cömert telif temalı dönem dramaları Netflix için genellikle iyi sonuç veriyor. The Crown’a veya Bridgerton’a sorun .

Öyleyse, başka bir sezondan ne bekleyebiliriz ve ne zaman bekleyebiliriz? İşte İmparatoriçe ikinci sezon hakkında bildiğimiz her şey .

The Empress 2. sezon potansiyel çıkış tarihi: Dizi geri dönecek mi?

Atlarınızı ve/veya arabalarınızı tutun. Ne yazık ki, İmparatoriçe’nin sadece 29 Eylül’de prömiyerini yaptığı göz önüne alındığında, ikinci bir sezon kazanmak için yeterince şey yapıp yapmadığını söylemek için çok erken .

Çoğu Netflix şovunda olduğu gibi, geri dönüşü derecelendirmelere bağlıdır. Yani daha fazlasını istiyorsanız, yerleşin ve ‘sonraki bölüm’ü seçin.

Unutmayın, Netflix’in Aralık 2020’de büyük bir çıkış yaptıktan sonra Bridgerton’ın yenilendiğini duyurması bir ay sürdü , bu yüzden henüz endişelenmiyoruz.

The Empress 2. sezon kadrosu: İçinde kim olacak?

The Empress geri dönerse, Devrim Lingnau‘nun Elisabeth von Wittelsbach, nam-ı diğer Sisi/Sissi rolünü yeniden canlandırmak için geri döneceğini neredeyse kesin olarak söyleyebiliriz. Sonuçta, İmparatoriçe olmadan İmparatoriçe nedir, İmparatoriçe?

Ona katılarak, aşağıdakileri görmeyi beklerdik:

• Phillip Froissant, İmparator Franz Joseph
olarak

• Melika Foroutan, Sophia olarak
• Elisa Schlott, Helene olarak
• Johannes Nussbaum, Arşidük Maximilian olarak
• Jördis Triebel, Prenses Ludovika olarak
• Hanna Hilsdorf, Amalia olarak
• Svenja Jung, Louise olarak
• Raymond Tarabay, Bourqueney Ambassadeur olarak

Her zaman olduğu gibi, bazı yeni yüzlerin de katılma potansiyeli var.

The Empress 2. sezon konusu: Ne olacak?

The Empress’nin sonunda , Elisabeth, ihtiyacı olan genç bir kıza ayakkabılarını verdiği demir dökümhanesini ziyaret ettikten sonra kraliyet protokolünü hiçe saydığı (merhamet gösterdiği) için saray duvarlarına kapatılır.

Elisabeth, yoksullara yardım etmek için her şeyin yapılabileceğine dair tüm umudunu yitirirken, umutsuzluğa kapılır ve Franz’ın erkek kardeşi Maximillian’a günlerce parti yapmak için katılır ve itibarını daha da zedeler.

Açıkça asi İmparatoriçe ile aklını sonuna kadar kullanan arşidüşes Sophia, Elisabeth’in Bavyera’ya geri dönmesini teklif eder ve karısıyla sert sözler alışverişinde bulunan ve onu kardeşiyle birlikte olmakla suçlayan Franz da aynı fikirdedir.

Ancak Franz, Elisabeth’e gitmesini söylemeden önce, sonunda hamile olduğunu keşfeder. Ne yazık ki, İmparatoriçe’nin kalbi kırık ve kocasına bu haberi vermekten kaçınıyor.

Elisabeth ayrılmaya hazır olduğunda, çıkış, İmparator’u ihbar etmek için saray kapılarında yığılan büyük, öfkeli bir insan kalabalığı tarafından tamamen kapatılmıştır. Gardiyanlar arabanın döndürülmesini istese de, Elisabeth kapıların açılmasını talep eder.

Franz ve Sophia izlerken, İmparatoriçe kalabalığı kucaklar ve onlara hamile olduğunu söylemeden önce “Seni görüyorum” der.

Eylemleri insanları kazanacak mı? Franz’ı affedebilecek mi? Sophia’nın hamile olduğuna göre onun için ne planları var?

Netflix yeşil ışık yaktığında tüm bu soruların ikinci sezonda yanıtlanmasını beklerdik.

The Empress 2. sezon fragmanı: Henüz yeni bir görüntü var mı?

Yakın zamanda değil, korkuyoruz. İmparatoriçe’nin ilk sezonu Netflix’e daha yeni geldi ve ikinci sezona bir göz atmayı bırakın, dönüşünden henüz bir haber yok çünkü çekimler olmadan açıkçası hiçbir görüntü yok.

Ancak burayı kontrol etmeye devam edin, daha fazla haber öğrenir öğrenmez size haber vereceğiz.

İmparatoriçe şimdi Netflix’te mevcut.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.