Ginny ve Georgia 2. sezon Haziran 2022’de Netflix’e gelmiyor

06.06.2022
93
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Ginny ve Georgia 2. sezon Haziran 2022’de Netflix’e gelmiyor

Ginny ve Georgia 2. sezon Haziran 2022’de Netflix’e gelmiyor! Evet, bağımlılık yapan dramanın flamada ilk kez yayınlanmasından bu yana bir yıldan fazla zaman geçtiğini biliyoruz, ancak ‘sabır acıdır… ama meyvesi daha tatlıdır’ sözünü duymadınız mı?

Aslına bakarsanız, 15 yaşındaki Ginny Miller (Antonia Gentry) ve onun dengesiz ama çekici annesi Georgia Miller’ı (Brianne Howey) “sinirli ve garip” takip eden dizi, bir süre daha geri dönecek gibi görünmüyor. henüz… ama umutsuzluğa kapılmayın! Bekleyiş çok uzun olmamalı… Umarız!

Ginny ve Georgia’nın ikinci sezonu, özellikle sarsıcı sona erdikten sonra yüksek talep gördü, bu nedenle birçoğunun anne-kız reşit olan cinayet-dram dizisinin geleceğini öğrenmeye hevesli olması şaşırtıcı değil. 19 Nisan 2021’de, ilk yayınlanmasından kısa bir süre sonra Netflix, 2. sezonun çalışmaların içinde olduğunu doğruladı, peki gecikme nedir? Ginny ve Georgia 2. sezonu ne zaman alacağız?

Netflix orijinal şovunun en son yayın tarihi güncellemelerini aşağıdan öğrenin!

Ginny ve Georgia 2. sezon çıkış tarihi güncellemesi

Şu anda dizinin resmi bir çıkış tarihi olmamasına rağmen, dizinin yaratıcısı Sarah Lampert tarafından yönetilen Ginny ve Georgia’nın resmi kamera arkası Instagram hesabı, Nisan 2022’nin sonunda ikinci sezonunun çıktığını duyurdu. çekimleri bitirdiler ve “post prodüksiyona” gittiklerini açıkladılar.

Tipik olarak post prodüksiyonun tamamlanması altı ila sekiz ay arasında bir zaman alabilir (elbette, bu zaman çerçevesinin daha da uzatıldığı özel durumlar vardır), bu nedenle en erken, potansiyel olarak Ginny ve Georgia’nın 2. sezonunu Ekim 2022’de görebiliriz.

Bunun sadece tipik post prodüksiyon zaman çerçevesine dayanan kendi tahminimiz olduğunu söylemeye gerek yok, bu yüzden çok yanılıyor olabiliriz. Netflix’ten resmi bir çıkış tarihi onayı alana kadar, bu bilgiyi bir miktar tuzla almanızı öneririz.

Ginny and Georgia 2. sezon kaç bölüm olacak?

Netflix, Ginny ve Georgia 2. sezonunun, tıpkı birinci sezonda olduğu gibi, 10, altmış dakikalık 10 bölüm içereceğini zaten onayladı!

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.