365 Gün 3 güncellemeleri: Üçüncü bir film olacak mı?

25.04.2022
30
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
365 Gün 3 güncellemeleri: Üçüncü bir film olacak mı?

Sadece iki uykuda erotik gerilim filmi 365 Days’in heyecanlı devamını izleyebilirsiniz. Evet, 27 Nisan Çarşamba günü Netflix, 365 Days: This Day’i yayınlıyor ve sizi bilmem ama Michele Morrone’un ekranıma geri dönmesi için sabırsızlanıyorum. Ancak şimdi bir devam filmi çıktığından, hayranlar zaten bir 365 Gün 3 olup olmadığını bilmek için sabırsızlanıyorlar.

İnsanların neden üçüncü bir filmi merak ettiğini anlamak kolay. 365 Gün genellikle bir kitap üçlemesine dayanan başka bir erotik film dizisi olan Grinin Elli Tonu ile karşılaştırılır ve Elli Ton her bir romandan uyarlamak için üç film aldı.

Tartışmalı, ancak inkar edilemez derecede popüler olan film serisi, Blanka Lipińska’nın serisine dayanıyor. 365 Gün: Bu Gün, üçlemenin ikinci kitabına dayanıyor, bu yüzden üçüncü filmin üçüncü romanın konusunu takip etmesi ihtimali var.

365 Gün 3 güncellemeleri: Üçüncü bir film olacak mı?

Netflix, 365 Gün 3 yapım aşamasında olduğu için 365 Gün ile Elli Ton’un izinden gitmeyi planlıyor. İlk film Netflix’ten satın alındı, ancak üçlemenin ikinci ve üçüncü filmleri aslında Netflix Orijinal filmleri olarak üretiliyor.

Devam filmi ve üçüncü filmin, her ikisi için de geri dönen aynı yazar, yönetmen ve yapımcı ekibiyle arka arkaya çekilmesi planlandı. Ve evet, başrol oyuncuları Michele Morrone ve Anna-Maria Sieklucka, baş karakterler Massimo ve Laura olarak rollerini yeniden üstleniyorlar.

Magdalena Lamparska da Laura’nın en iyi arkadaşı Olga olarak geri dönerken, Simone Susinna oyuncu kadrosuna Laura’nın sevgisi için Massimo’ya romantik bir rakip olan Nacho adlı yeni bir karakter olarak katılıyor. İlk iki filmi Barbara Białowąs ve Tomasz Mandes yönetti ve üçüncü ve son film için geri dönecekler.

https://sgkhaberleri.com/365-gun-bugun-oyuncu-kadrosu-filmde-kimin-kim-olduguna-dair-rehber-3777/

Netflix kitap başlıklarını takip ederse, üçüncü filmin adı Sonraki 365 Gün olmalı, çünkü son romanın adı bu. Bununla birlikte, ikinci ve üçüncü kitaplardaki hikayeler hayranlar arasında oldukça kutuplaştırıcı olduğu için filmlerin kitaplardan bazı sapmaları olabilir.

365 Gün: Bu Gün, 27 Nisan Çarşamba günü yalnızca Netflix’te yayınlanıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.