Simge Fıstıkoğlu kimdir, kaç yaşında? Simge Fıstıkoğlu hangi kanallarda çalıştı?

17.03.2023
14
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Simge Fıstıkoğlu kimdir, kaç yaşında? Simge Fıstıkoğlu hangi kanallarda çalıştı?

Bir süredir ekranlardan uzak olan sevilen spiker Simge Fıstıkoğlu tekrar televizyon ekranına geri dönüyor. Simge Fıstıkoğlu kimdir, kaç yaşında? Simge Fıstıkoğlu hangi kanallarda çalıştı? Simge Fıstıkoğlu şimdi hangi kanalda çalışacak?..

Kısa bir süre önce yayın hayatına başlayan SÖZCÜ TV gücüne güç katmaya devam ediyor. 20 Mart’tan itibaren Ana Haber’de Fatih Portakal ile fark yaratacak olan SÖZCÜ TV, talk şovlarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Hit sunucu ve sunucu Simge Fıstıkoğlu şimdi SÖZCÜ TV’de olacak. Simge Fıstıkoğlu, kısa bir aradan sonra 22 Mart Çarşamba gününden itibaren Ana Haber’in hemen ardından ekranlara dönecek ve talk show’da seyirciyle buluşacak. Her hafta Çarşamba ve Cuma günleri saat 21:00’de başlayacak programda Türkiye gündemi ele alınacak. Deneyimler tarafsız ve şeffaf geri bildirimlerle aktarılacaktır.

Kısa bir aradan sonra Simge Fıstıkoğlu, Sözcü TV ile ekrana dönüyor.

SİMGE FİSTİKOĞLU KİMDİR?

Beyoğlu Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olan Simge Fıstıkoğlu, Bahçeşehir Üniversitesi’nde Reklam ve Marka İletişimi Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

SİMGE FİSTİKOĞLU HANGİ KANALLARDA ÇALIŞTI?

12 Aralık 1982’de İstanbul’da doğdu. Simge Fıstıkoğlu, 2006 yılında Habertürk TV’de spor spikeri ve editör olarak çalışmaya başladı. 2009 yılında Türkiye’nin ilk kadın spor yöneticisi oldu. Haziran 2011’de haber programcılığına geçerek Habertürk TV’de sırasıyla 1 Gün, Gün Başlıyor, Gece Gece ve Bu Hafta Sonu adlı programları hazırlayıp sundu. Temmuz 2013’te Show TV’ye transfer oldu. 2015’te NTV ile sözleşme imzaladı. Gündüz, Gece Bülteni ve Bana Söz Ver dizilerini hazırladı ve sundu.

SİMGE FİSTİKOĞLU EVLİ Mİ?

2018 yılında Emir Tavukçuoğlu ile evlenen garson iki çocuk annesidir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.