Netflix, Harry ve Meghan dizisinin fragmanını yayınladı

02.12.2022
25
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Netflix, Harry ve Meghan dizisinin fragmanını yayınladı

Netflix, Prens Harry ve eşi Meghan’ın kraliyet ailesindeki hayatlarını ifşa ettiği altı bölümlük bir belgesel dizisinin uzun zamandır beklenen fragmanını Perşembe günü yayınladı.

Çiftin yakın arkadaşı ve biyografisini yazan Omid Scobie, dizinin 8 Aralık’ta yayınlanacağını tweet’ledi ve “aşk hikayelerinin diğer yüzünü ve karşılaştıkları zorlukları” paylaşacağını ekledi.

Duyuru, Harry’nin ağabeyi William’ın Galler Prensi olarak ABD’ye ilk seyahati ve memleketindeki aile içinde başka bir yarış tartışmasıyla aynı zamana denk geliyor.

Tahtın varisi William, Salı günü bir saray resepsiyonunda siyahi bir İngiliz kadına ırkçılıkla suçlanan bir dil kullandıktan sonra vaftiz annelerinden biriyle yollarını ayırmak zorunda kaldı.

Melez bir ırk olan eski televizyon oyuncusu Harry ve Meghan, neredeyse üç yıl önce sert bir şekilde ayrılmalarının nedenlerinden biri olarak kraliyet ailesindeki ırkçılığı gösterdi.

Kraliyet uzmanları, William’ın yıllık iklim değişikliği ödüllerini Cuma günü yenilikçilere sunmak için Boston’a yaptığı ziyareti “Superbowl anı” olarak nitelendirdi.

Ancak Scobie, fragmanı paylaştığı gibi “yarın Prens William’ın Super Bowl’uysa, o zaman devre arası şovunuz burada” diye tweet attı.

“İngiliz Milletler Topluluğu’nun bugünkü durumunu (ve Kraliyet Ailesi’nin basınla ilişkisini) tartışan arkadaşlar, aile ve tarihçilerin yorumlarıyla Netflix dizisi, ‘dünyamızın ve birbirimize nasıl davrandığımızın bir resmini çizmeyi’ hedefliyor.” ekledi.

Aile, belgesel dizisinden ve Harry’nin Ocak ayında çıkacak olan otobiyografisi “Yedek”ten daha fazla açıklama için hazır olacak.

Twitter’da yayınlanan bir dakikalık fragman, çiftin samimi fotoğraflarının arasına Harry’nin “Kapalı kapılar ardında neler olup bittiğini kimse görmüyor” dediği bir klip ve Meghan’ın gözlerini sildiği görüntüleri içeriyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.