Minions: The Rise of Gru Netflix’te mevcut mu? (nereden yayın yapılır)

01.07.2022
54
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Minions: The Rise of Gru Netflix’te mevcut mu?  (nereden yayın yapılır)

Minyonlar, son derece popüler Çılgın Hırsız serisinin beşinci genel filmi olan spin-off prequel filmi Minions: The Rise of Gru’da her zamankinden daha canlı ve geri döndüler. Bu film, 2015 yapımı Minions filmiyle doğrudan ilgilidir.

Steve Carrell elbette Gru’yu seslendirmeye geri döndü ve ona Taraji P. Henson, Michelle Yeoh, RZA, Jean-Claude Van Damme, Lucy Lawless, Dolph Lundgren, Danny Trejo, Russell Brand, Julie Andrews ve Alan Arkin.

Minyonlar: Gru’nun Yükselişi, banliyölerde büyüyen 12 yaşındaki bir Gru ile ilk filmdeki olaylardan kısa bir süre sonra kuruldu. Gru, Vicious 6 olarak bilinen bir süper kötüler ekibinin parçası olmayı planlıyor.

Minions: The Rise of Gru Netflix’te mi?

Hayır, şu anda Minions: The Rise of Gru Netflix’te yok, ancak platformda Sing 2 gibi diğer Illumination filmlerini izleyebilirsiniz. Illumination ve Netflix’in anlaşması var, böylece şirketin filmleri gelecekte Netflix’e gidecek. Biraz karmaşık.

Anlaşma, filmlerinin dört aylığına Peacock’a taşınmadan önce 45 günlük özel bir sinema penceresi almasıdır. Ardından Netflix, filmi 18 aylık Pay-1 döneminin ortasında 10 aylık bir pencere için alır. Bundan sonra film Peacock’a geri döner.

Minions: The Rise of Gru Netflix çıkış tarihi

Illumination/Netflix anlaşması ve filmin 1 Temmuz vizyon tarihi hakkında bildiklerimiz göz önüne alındığında, bu, Minions: The Rise of Gru’nun Aralık sonunda Netflix’e gelmesini bekleyebileceğimiz anlamına geliyor.

matematik böyle:

  • Minyonlar 1 Temmuz’da vizyona giriyor, 45 gün 15 Ağustos’ta bitiyor, Peacock’da dört ay 15 Aralık’ta sona erecek ve Netflix bu tarihi takip edecekti.

Açıkçası, bu matematik kesin değildir, çünkü genellikle bazı dalgalanmalar vardır, örneğin “katı” bir 45 günlük pencere değildir. Ancak kaba bir tahmin, filmin Netflix’e 16 Aralık ile 31 Aralık arasında gelmesi gerektiği anlamına geliyor.

Ardından film, en az Eylül veya Ekim 2023’e kadar Netflix’te kalacak.

Minions: The Rise of Gru şimdi nerede izlenir

Şu anda filmi izleyebileceğiniz tek yer sinemalar.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.